Plastová okna

Díky perfektním užitným vlastnostem plastových oken, jednoduchému tvaru a nadčasovému designu jsou vhodná pro osazení nejen do rodinných domů, ale i komerčních a průmyslových staveb a objektů. Kvalitní a moderní konstrukce rámů a křídel, spolu s pevnými ocelovými výztuhami zaručí kompletnímu výrobku perfetní hodnoty tepelné izolace, izolace proti hluku, ale hlavně přinese snížení nákladů na provoz a vytápení. Většina námi dodávaných plastových oken je také vhodná a certifikovaná pro použití v nízkoenergetických a pasivních domech a stavbách.Díky použitým kvalitním materiálům je životnost našich oken téměř neomezená a pokud se jim budete věnovat minimální péči, odvděčí se vám a také vaší peněžence. Pokud ale požadujete výrobu velkých a extrémně namáhaných prvků, podívejte se také na naše hliníková okna, kde si také určitě vyberete. Nabízíme samozřejmě také komplexní služby jako montáž a údržbu plastových oken i dveří. Plastové okna dodáváme nejen v rámci České republiky, ale našimi odběratel jsou i zákazníci na Slovensku a v okolních zemích Evropské unie.

Zasklení námi dodávaných plastových oken je provedeno izolačními dvojskla nebo trojskly. Ta jsou navíc osazena distančními rámečky ze skupiny teplých rámečků, tzv. Warm-Edge. Ve některých okenních systémech nabízíme také osazení špičkového kompozitního rámečku SUPERSPACER. Ve standardním provedení jsou to kompozitní rámečky TGI Spacer nebo Swisspacer podle použitého typu a dodavatele profilu okna. U oken a dveří Aluplast, Salamander a EkoSun nabízíme již v základním provedení TOP kompozitní rámeček SWISSPACER ULTIMATE. Při použití teplého rámečku se snižuje riziko rosení na vnitřní hraně okenního křídla.

Ke komfortu a kvalitě obsluhy nových oken přispívá samozřejmě také značnou měrou typ použitého kování. Na našich oknech najdete kování evropských výrobců kování jsou firmy SIEGENIA, MACO nebo ROTO.

Plastová okna jsou plně kompatibilní s ostatními stavebními výplněmi. Při návrhu stavby je lze dopnit také o plastové vstupní dveře, nebo "francouzské" posuvně sklopné terasové dveře, popřípadě zdvižně posuvné plastové dveře.

Plastová okna jsou ideální pro svoji vysokou kvalitu a zajímavou cenu.

Plastová okna ALUPLAST NEO
Cenový tip
ALUPLAST IDEAL NEO
ŘADA STANDARD PLUS

Okna s moderními konturami z profilu ALUPLAST NEO splní náročné požadavky na kvalitní okno s ...

gealan-linear
Cenový tip
GEALAN LINEAR
ŘADA STANDARD PLUS

Moderní plastová okna s hranatými konturami a velkou plochou prosklení za perfektní cenu.

Plastová okna Veka Softline 70
VEKA SOFTLINE 70 AD
ŘADA STANDARD

Okna VEKA SL-70 - prověřená kvalita bez kompromisů. Profily ve třídě A bez příměsi recyklátu.

Plastová okna Veka Softline 76 MD
Cenový tip
VEKA SOFTLINE 76
ŘADA STANDARD PLUS

Okna VEKA Softline 76 - prémiová německá novinka.

Plastová okna Veka Softline 82
Cenový tip
VEKA SOFTLINE 82
ŘADA PASIV

Pasivní okna VEKA Softline 82 ze sedmikomorových německých profilů ve třídě A. Špička mezi ...

Plastová okna Aluplast Ideal 4000 NEW / 85mm
ALUPLAST IDEAL 4000
ŘADA STANDARD

Plastová okna ALUPLAST IDEAL 4000 a ALUPLAST 4000 NEW - kvalitní standard

Plastová okna Ekosun Six
Cenový tip
EKOSUN SIX
ŘADA STANDARD

Šestikomorové moderní okno EKOSUN za perfektní cenu. Pokud hledáte velkou stavební hloubku za ...

Plastová okna Ekosun SEVEN
EKOSUN SEVEN
ŘADA STANDARD PLUS

Sedmikomorová moderní okna EKOSUN 7 - sedmi-komora za cenu pěti komor u konkurence.

Plastová okna bluEvolution 82
Cenový tip
BLUEVOLUTION 82
ŘADA PASIV

Moderní plastová okna s velikou stavební hloubkou, to jsou okna Salamander - bluEvo 82 se středovým ...

Plastová okna bluEvolution 82
BLUEVOLUTION 92
ŘADA PASIV

Pasivní okno s velikou stavební hloubkou - bE 92 s možností provedení rovného i zaobleného křídla.

Plastová okna GEALAN S8000 IQ
Cenový tip
GEALAN S8000 IQ
ŘADA STANDARD

Okna Gealan S8000 IQ - plastová okna ze perfektní ceny z německých šestikomorových profilů. Naše ...

Plastová okna GEALAN S9000
GEALAN S9000
ŘADA PASIV

Okna GEALAN S9000 - perfektní volba pro pasivní stavby. Velká stavební hloubka rámu i křídla, ...

Proč zvolit právě plastová okna?

Plastová okna i plastové dveře vám poskytnou možnost kreativní volby. Ať je již nutné dodržet vzhled a původní členění oken při výměně, nebo jste ve fázi přípravy projektu, kde je možno i ve spolupráci s architektem, nebo projektantem hledat optimální řešení. Ať se jedná o stylové domy a vilky ve starší zástavbě, nebo nové funkcionalistické stavby a domy. U starších prvorepublikových staveb, nebo činžovních domů dodržíme členění původních oken a pokud je to nutné dodáme také rustikální ozdobné lišty a hlavice. Potom jsou nově osazená okna téměř k nerozeznání od původního originálu.V současné době nejsou výjimkou plastová okna osazená například do dřevěné roubenky.

  • lze je umístit téměř do jakéhokoliv prostředí
  • jsou vysoce odolná a energeticky úsporná
  • v imitacích dřeva téměř nerozeznáte od dřevěných oken

Individualita a design

Množství vyrobitelných tvarů a členění předurčuje plastová okna k individuálnímu řešení vašeho projektu. U každého profilového systému nabízíme několik variant provedení rámů i křídel. Pro klasické a čisté tvary moderních domů, ale také pro výměny v panelových domech a bytovkách doporučujeme použití oken s jednoduchým křídlem klasik. Pokud máte raději zaoblené jemné tvary, nabídneme vám řešení v systému plastových oken Veka Swingline , které mají elegantně zaoblené kontury rámů i křídel. Pokud máte zájem se opravdu odlišovat, rozhodně zvolte systém od německého výrobce profilů Salamander. Tento typ jedinečně tvarovaného křídla Elegance odliší vaše okna od ostatních. Další samostatnou kapitolou je možnost barevného provedení plastových oken. Žádný jiný druh oken, ať to jsou eurookna, dřevěná okna nebo hliníková okna, nemůže nabídnout zákazníkovi tolik barevných variací, jako okna plastová. Tady můžete volit ze široké škály standardních imitací až po moderní a trendy barvy, které nabízejí především plastová okna vyrobená ze systémů Salamander, ale také Veka a Gealan. Pokud patříte k těm zákazníkům, kteří volí moderní styl bydlení, vybírejte z trendových barev těchto výrobců systémů pro moderní pasivní okna.

Úspora energií vždy na prvním místě

V současné době, kdy ceny energií letí strmě nahoru je nutné zaměřit pozornost na systémy pasivních plastových oken a dveří. Tyto moderní systémy vám tento fakt pomohou částečně eliminovat. V případě, že uvažujete o výměně oken v panelovém bytě, domě nebo bytovce a nechcete investovat do dražších pasivních systémů, doporučujeme použití vícekomorových oken, ale vždy v kombinaci s izolačními trojskly. Tvrzení, že počet komor rámu a křídla zásadně ovlivňuje tepelný útlum celého okna je zcestné. Samozřejmě, že počet komor má na toto vliv, ale zásadní měrou jej ovlivňuje druh použitého izolačního skla. Při výměně starých oken v panelových domech je proto celkem neúčelné používat dražší pasivní systémy . U těchto poměrně velkých prvků hraje hlavní roli použité izolační sklo. V zásadě je tedy dostačující základní pěti, nebo šestikomorovový systém, ale vždy v kombinaci s izolačními trojskly. Jiná situace je při projektování nových staveb, kdy je požadavek investora na nízkoenergetický, nebo pasivní standard. Zde je počítáno s maximálním dosažitelným tepelným odporem celého prvku. Vždy je také počítáno s maximální velikostí prvků, právě aby se využil zisk z velkých prosklených fixních ploch. Ideálním systémem pro ten to typ staveb jsou plastová okna Gealan S9000 nebo Veka Softline 82. Tyto systémy v sobě skloubily vynikající tepelně izolační vlastnosti spolu se zajímavou a atraktivní cenou.

Certifikace a zkoušky

Většina našich plastových oken je certifikována v české státní zkušebně TZUS Zlín a tímto je prokázána jejich kvalita a vhodnost pro použití v celé EU. Většinu vzorků plastových oken a rohových řezů si můžete prohlédnout na našich prodejnách v Praze a Brně. Zde si také můžete upřesnit barvy oken a veškerého příslušenství.

Plastová okna ceník

Cena vaší zakázky je vždy stanovena individuálně. Na kalkulaci ceny okna má vliv velké množství faktorů. Základními faktory je typ zvoleného profilu a rozměr prvku. Také zasklení dvojskly nebo trojskly se samozřejmě promítá do ceny projektu. Dalším faktorem, který výslednou cenu ovlivňuje, je barevné provedení rámů a křídel. Nemalou mírou do ceny zasáhne také také dopňkové příslušensví, jako jsou  žaluzie, nebo parapety.

Podrobnější informace k naší široké nabídce plastových oken a také levných plastových oken vám rádi sdělíme na naší bezplatné lince 800 888 199 nebo na pobočkách v Praze a v Brně.

Naše okna jsou namontovaná jak v Praze, tak v Brně a ve většině měst a obcí v celé ČR.