Plastová okna

Moderní plastová okna jsou díky jejich perfektním užitným vlastnostem, jednoduchému tvaru a nadčasovému designu vhodná pro osazení nejen do rodinných domů, ale i komerčních a průmyslových staveb a objektů. Kvalitní a moderní konstrukce rámů a křídel, spolu s pevnými ocelovými výztuhami zaručí kompletnímu výrobku perfetní hodnoty tepelné izolace, izolace proti hluku, ale hlavně přinese snížení nákladů na provoz a vytápení. Většina námi dodávaných plastových oken je také vhodná a certifikovaná pro použití v nízkoenergetických a pasivních domech a stavbách. Díky použitým kvalitním materiálům je životnost našich oken téměř neomezená a pokud se jim budete věnovat minimální péči, odvděčí se vám a také vaší peněžence. Pokud ale požadujete výrobu velkých a extrémně namáhaných prvků, podívejte se také na naše hliníková okna, kde si také určitě vyberete. Nabízíme samozřejmě také komplexní služby jako montáž a údržbu plastových oken i dveří. Plastové okna dodáváme nejen v rámci České republiky, ale našimi odběratel jsou i zákazníci na Slovensku a v okolních zemích Evropské unie.

Izolační dvojskla či trojskla

Všechna námi dodávaná plastová okna mají izolační dvojskla nebo trojskla osazena distančními rámečky ze skupiny teplých rámečků, tzv. Warm-Edge. Ve některých okenních systémech nabízíme také osazení špičkového kompozitního rámečku SUPERSPACER. Ve standardním provedení jsou to kompozitní rámečky TGI Spacer nebo Swisspacer podle použitého typu a dodavatele profilu okna. U oken a dveří Aluplast, Salamander a EkoSun nabízíme již v základním provedení TOP kompozitní rámeček SWISSPACER ULTIMATE. Při použití teplého rámečku se snižuje riziko rosení na vnitřní hraně okenního křídla.

Kvalitní a spolehlivé okenní kování

Ke komfortu a kvalitě obsluhy nových oken přispívá samozřejmě také značnou měrou typ použitého kování. Na našich oknech najdete kování evropských výrobců kování jsou firmy SIEGENIA, MACO nebo ROTO.

Certifikace a zkoušky

Většina našich plastových oken je certifikována v české státní zkušebně TZUS Zlín a tímto je prokázána jejich kvalita a vhodnost pro použití v celé EU.Většinu vzorků plastových oken a rohových řezů si můžete prohlédnout na našich prodejnách v Praze a Brně. Zde si také můžete upřesnit barvy oken a veškerého příslušenství.

Plastová okna ceník

Cena vaší zakázky je vždy stanovena individuálně. Na kalkulaci ceny okna má vliv velké množství faktorů. Základními faktory je typ zvoleného profilu a rozměr prvku. Také zasklení dvojskly nebo trojskly se samozřejmě promítá do ceny projektu. Dalším faktorem, který výslednou cenu ovlivňuje, je barevné provedení rámů a křídel. Nemalou mírou do ceny zasáhne také také dopňkové příslušensví, jako jsou  žaluzie, nebo parapety. Pokud si nevíte rady s výběrem, zavolejte na naši bezplatnou linku a nechejte starosti s návrhem a řešením na našich odborně-technických poradcích.

Plastová okna z naší ucelené nabídky:

Plastová okna Aluplast Ideal 4000 NEW / 85mm
ALUPLAST IDEAL 4000
PLASTOVÁ OKNA ŘADA STANDARD

Plastová okna ALUPLAST IDEAL 4000 - kvalitní standard

Plastová okna GEALAN S8000 IQ
Cenový tip
GEALAN S8000 IQ
PLASTOVÁ OKNA ŘADA STANDARD

Okna GEALAN S8000 IQ - prověřená kvalita.

Plastová okna Salamander SL76
SALAMANDER STREAMLINE 76
PLASTOVÁ OKNA ŘADA STANDARD

Okna SALAMANDER SL-76 špička ve své třídě.

Plastová okna Ekosun Six
Cenový tip
EKOSUN SIX
PLASTOVÁ OKNA ŘADA STANDARD

Šesti-komorové moderní okno EKOSUN za perfektní cenu.

Plastová okna Veka Softline 70
VEKA SOFTLINE 70 AD
PLASTOVÁ OKNA ŘADA STANDARD

Okna VEKA SL-70 - prověřená kvalita bez kompromisů.

Plastová okna Ekosun SEVEN
EKOSUN SEVEN
PLASTOVÁ OKNA ŘADA STANDARD PLUS

Sedmi-komorová moderní okna EKOSUN 7

Plastová okna Veka Softline 76 MD
Cenový tip
VEKA SOFTLINE 76
PLASTOVÁ OKNA ŘADA STANDARD PLUS

Okna VEKA Softline 76 - prémiová německá novinka.

Plastová okna KNIPPING 76 AD / 76 MD
KNIPPING 76
PLASTOVÁ OKNA ŘADA STANDARD PLUS

Šestikomorové okno KNIPPING 76 - novinka za super cenu.

Plastová okna GEALAN S9000
GEALAN S9000
PLASTOVÁ OKNA ŘADA PASIV

Okna GEALAN S9000 - perfektní volba pro pasivní stavby

Plastová okna Veka Softline 82
Cenový tip
VEKA SOFTLINE 82
PLASTOVÁ OKNA ŘADA PASIV

Pasivní okna ze sedmi-komorových německých profilů VEKA.

Plastová okna Veka Alphaline 90
VEKA ALPHALINE 90
PLASTOVÁ OKNA ŘADA PASIV

Hloubka okna 90 mm a izolační vložky - VEKA ALPHALINE

Plastová okna bluEvolution 92
BLUEVOLUTION 92
PLASTOVÁ OKNA ŘADA PASIV

Pasivní okno s velikou stavební hloubkou - bE 92