GEALAN S8000 IQ
Plastová okna GEALAN S8000 IQ

GEALAN S8000 IQ

Okna Gealan S8000 IQ - plastová okna ze perfektní ceny z německých šestikomorových profilů. Naše kvalitní šestikomorová okna nezklamou. Vzorkovny Praha a Brno. Prodloužená záruka, doprava po ČR u většiny zakázek zdarma.

Vlastnosti GEALAN S8000 IQ:

 • šestikomorová konstrukce rámu a křídla
 • německé profily Gealan s dlouhou tradicí
 • dvě kvalitní EPDM těsnění ve dvou barvách (šedá a černá)
 • zvýšená stavební hloubka rámu 74 mm
 • možnost probarvení ve hmotě Acrylcolor
 • zaoblené rustikální křídlo Elegance bez příplatku
 • kvalitní německé kování Siegenia
 • izolační skla s kompozitním rámečkem TGI Spacer
 • možnost zasklení trojskly s Ug=0,6 W/m2K (za příplatek)
 • kompatibilita s šesti-komorovými vchodovými dveřmi Gealan 
 • CERTIFIKÁT české státní zkušebny CSI Zlín

Kvalitní šestikomorový systém plastových oken a dveří s lehce zaoblenými elegantními konturami rámů a křídel - to jsou okna Gealan S8000 IQ. Hlavní komora rámu je zvětšená a umožňuje použití masivní ocelové výztuže, která značně zlepšuje celkovou stabilitu okna. V základní nabídce je několik typů rámů a dva základní typy křídla.  V případě, že požadujete kompatibilní vchodové dveře pro standardní použití nabízíme plastové, pro umístění do prostorů s vyšším zatížením potom dveře hliníkové, ideálně např. ze systému Ponzio PE 68. Na plastová okna GEALAN poskytujeme prodlouženou záruku ve délce 60-ti měsíců.

Inovativní povrchová úprava Gealan Acrylcolor

Již před třiceti lety vyvinul Gealan tuto jedinečnou povrchovou úpravu. Pro náročnější uživatele a také tam, kde hrozí častější mechanické poškození vnějšího povrchu, je tento způsob probarvení ideální. Barevný povrch vzniká již ve fázi výroby profiů spojením probarvené hmoty se základní hmotou rámů a křídel. Nejedná se tedy o folii, ale o barevnou hmotu přímo spojenou s hmotou tvořící okno. Povrch je velice odolný i proti poškrábání a jinému mechanickému poškození. Tento způsob výroby barevných oken výrazně Gealan odlišuje od konkurence. Povrch oken s Acrylcolorem je dvakrát tvrdší než ostatní PVC. Je hedvábně matný, hladký a perfektně odpuzuje špínu a prach. Pokud se chcete odlišit od standardu, je Acrylcolor správnou volbou.

Prémiové dekory Gealan Realwood

Nově dodávané designové folie RealWood věrně imitují povrch dřevěných dýh. Mají zcela odlišný vzhled a strukturu proti standardním kašírovacím foliím. Okna s těmito dýhami mají výraznější kresbu dřeva a jsou podstatně matnější. Toto umocňuje dojem opravdu dřevěného okna.

View the embedded image gallery online at:
https://www.artokna.cz/artokna/gealan-s8000-iq#sigProIdd8c81c7825

Řízená výměna vzduchu - větrací klapka Gealan Gecco

Řízená výměna vnitřního a vnějšího vzduchu je předpokladem pro zdravé příjemné klima v místnosti. Pro systémy plastových oken GEALAN proto existuje automatický větrací systém GECCO (Gealan Clima Control). Tato subtilní, inteligentní větrací klapka spolehlivě zabraňuje průvanu a tvorbě plísní na stěnách okolo oken. Osazením větracích klapek Gecco se z uzavřených oken stanou okna větrací – pro vaši pohodu a dobrou náladu. V běžné poloze je Geccco klapka otevřená – vzduch může cirkulovat bez zábran. Při vyšší rychlosti větru se klapka automaticky uzavře . Kanál pro proudění vzduchu je přerušen a tím se zamezí nepříjemnému průvanu. Systém GECCO přitom pracuje zcela samostatně, bez nutnosti vašeho zásahu

Okna Gealan S8000 IQ jsou vhodná pro použití:

Plastová okna Gealan S8000 standardní provedení 

Dokumenty a katalogy

Katalog Gealan S8000IQ

Katalog Gealan S8000IQ Elegance

Větrací klapky Gecco

Dekory dřeva RealWood

Základní barevné provedení okna Gealan S8000 IQ (standardní příplatek)

View the embedded image gallery online at:
https://www.artokna.cz/artokna/gealan-s8000-iq#sigProId75d113c183

Ostatní barvy a dekory oken Gealan S8000 IQ (vyšší příplatek - delší dodací termín)

View the embedded image gallery online at:
https://www.artokna.cz/artokna/gealan-s8000-iq#sigProId688e073e67

Nabídka dekorů se může měnit, aktuální přehled mají naši obchodní zástupci

Struktura a odstín barev může být zkreslený nastavením monitoru. Doporučujeme využít vzorníků umístěných na pobočkách v Praze nebo Brně popřípadě u našich zaměřovacích techniků.

Zpět na Plastová okna