Plastohliníková okna

Plastohliníková ALUCLIP okna tvoří speciální kategorii výrobků, která v sobě skloubila to nejlepší z oken plastových v kombinaci s hliníkovými okny.V nabídce máme profily od předních evropských dodavatelů nejen profilů, ale také systémů hliníkového opláštění. ALU-clip pro okna z plastu je vhodný především nejen komerční a obchodní objekty, ale také pro moderní novostavby. Oproti hliníkovému oknu je opláštění hliníkovou kapotáží levnější a navíc má celek lepší tepelně izolační vlastnosti. Navíc bez problémů umožňuje kombinaci rozdílných barev z exterieru a interieru, což ocení moderně a progresivně smýšlející architekti i individuální stavebníci.

Jako základ pro kvalitní plastohliníkové okno používáme profily německých výrobců Veka, Salamander nebo Aluplast. Technologie výroby je v podstatě stejná, jako u plastového okna. Jednoduše řečeno se na hotový rám a křídlo před zasklením připevní speciální technologií kapotáž, vytvarovaná z hliníkového plechu. K upevnění se používají speciální západky, které pevně spojí ALU clip s podkladním oknem. Výhodou tohoto systému je možnost lakování aluclipu do široké škály barev.

Plastová okna s ALU-CLIPEM jsou moderní a elegantní řešení pro vaši domácnost či kancelář. Tento typ oken kombinuje výhody plastových a hliníkových oken v jediném produktu. Plastová okna jsou oblíbena pro svou cenovou dostupnost, odolnost a snadnou údržbu, zatímco ALUCLIP poskytuje vysokou odolnost proti povětrnostním podmínkám a dlouhou životnost. Plastová okna s ALUKLIPEM nabízejí nejen účinnou izolaci proti hluku a teplotě, ale také estetický vzhled.

ALU-CLIP je hliníkový profil, který se připevňuje na vnější stranu plastového okna, čímž se zvyšuje jeho pevnost a odolnost. To umožňuje širokou škálu designových možností a barevných kombinací, které se snadno přizpůsobí jakémukoliv architektonickému stylu. Investice do plastových oken s ALU-KLIPEM se vyplatí v dlouhodobém horizontu. Díky své robustnosti a odolnosti proti povětrnostním vlivům vydrží tyto okna déle než klasická plastová okna. Navíc, díky vynikajícím izolačním vlastnostem, můžete ušetřit na nákladech za vytápění a chlazení.

Plastová okna s ALU KLIPEM jsou navíc ekologickou volbou. Hliník je 100% recyklovatelný materiál a jeho výroba je mnohem méně energeticky náročná než výroba jiných materiálů. Takže když se rozhodnete pro tuto kombinaci, nejenže získáte kvalitní a dlouhotrvající okna, ale také přispějete ke snižování ekologické stopy.Ať už tedy hledáte řešení pro novou výstavbu, rekonstrukci nebo jen chcete vylepšit svůj aktuální domov, plastová okna s ALU CLIPEM jsou chytrou volbou. Poskytnou vám komfort, úsporu energie a moderní vzhled, přičemž se jedná o investici, která se vám v dlouhodobém horizontu vrátí.

Zasklení je realizováno izolačními dvojsky a trojskly stejně jako u jiných typů oken. U šestikomorových nízkoenergetických systémů lze zasklení realizovat pouze trojskly. U profilů Veka SL 82 a bluEvo 92 ve standardu dodáváme trojsklo s koeficientem Ug=0,5 W/m2-K. Kování pro tato okna nám dodává renomovaná rakouská firma Maco, použitý typ kování je Multimatic. Bez příplatku je dádáván jeden bezpečnostní bod a u otevíravě-sklopných oken také mikroventilace.

K výhodám plastohliníkových oken ALU CLIP patří především

  • teplejší provedení z interieru oproti oknům hliníkovým
  • nižší pořizovací cena oproti hliníkovým oknům
  • lepší tepelná izolace než u hliníkových výrobků
  • možnost kombinace moderní barvy z exterieru s teplou imitaci dřeva z interieru

Oblast použití těchto oken je hodně široká. Jsou vhodné nejen do průmyslových budov a obchodně-komerční zástavby, ale nacházejí si také své investory z řad individuálních stavebníků. Když stojí před volbou, jestli zvolit okna plastová, nebo hliníková, varianta plasto-hliníku jim rozhodování ulehčí. Značnou výhodou je také možnost kombinace s pevnými hliníkovými dveřmi a také garážovými vraty, kdy je možnost 100% barevného sladění.

Plasto-hliníková okna s ALU-CLIPEM z naší nabídky:

Plastohliníkové okno Salamander SL 76
Plastohliniková okna Salamander SL76
ŘADA ALU-CLIP

Plastohliníkové okno z německého profilu Salamander se stavební hloubkou 76 mm.

Plastohliníkové okno Veka Softline 70
Plastohliniková okna Veka SL 70
ŘADA ALU-CLIP

Kombinace pětikomorového profilu Veka Softline 70 a kvalitního hliníkového klipu tvoří dokonale ...

Plastohliníkové okno bluEvolution 92
Plastohliniková okna Salamander bluEvo 92
ŘADA ALU-CLIP

Plastové okno s ALU-clipem v TOP šestikomorovém provedení na značkovém profilu bluEvo 92.

Plastohliníkové okno Veka Softline 82
Plastohliniková okna Veka SL 82
ŘADA ALU-CLIP

Sedmikomorové plastohliníkové okno v nejvyšší třídě a kvalitě na profilu Veka Softline 82.