Vnější stínění

V nabídce produktů pro vnější stínění oken a dveří dodáváme dvě produktové řady výrobků.  Nejrozšířenějším produktem jsou exteriérové rolety v několika variantách provedení. Druhým produktem, který je stále žádanější, jsou exteriérové hliníkové žaluzie. Jak rolety, tak i žaluzie mají své specifika a také výhody i nevýhody. Pokud nejste rozhodnuti pro konkrétní typ stínění, naši obchodně – techničtí poradci vám s výběrem rádi pomohou. Obě řady produktů jsou vhodné jak pro plastová okna, tak pro okna dřevěná  i hliníková.

Rozdělení produktů vnějšího stínění

  • EXTERIEROVÉ ROLETY - tradiční a stále oblíbený způsob zastínění a zvýšení bezpečnosti
  • EXTERIEROVÉ ŽALUZIE - moderní způsob s mnoha variantami a možností regulace množství světla

Exterierové rolety

Tento typ rolet patří k nejdéle a také k nejčastěji používaným. Slouží nejen k zastínění interieru, ale jejich instalace také zlepšuje tepleně izolační vlastnosti a hlukový útlum oken a dveří.

Exterierové žaluzie

Patří k modernímu systému zastínění a ochraně staveb před povětrnostními vlivy a zároveň také umožňují kvalitní zastínění interiéru. Prosazují se stále více, díky své jednoduchosti a také díky možnosti regulace průniku světla do místnosti. Exterierové žaluzie poskytují značný termoregulační efekt a perfektní stínění. Zejména u žaluzií Z70 a Z90 je toto nejlépe citelné. Díky tvaru lamel Z a umístění těsnění do spodní hrany lamely, splňují tyto požadavky na výtečnou. Neznedbatelnou devizou venkovních žaluzií je také designové ozvláštnění exterieru vašeho domu.

Ke každému typu žaluzie jsou dostupné různé barevné varianty provedení lamel, ale i vodících lišt a dalších doplňků. Samozřejmostí je také možnost ovládání motorem, včetně napojení na systémy inteligentního domu. V těchto případech používáme elektroniku firmy SOMFY, která má provedení inteligentního domu na vysoké úrovni.

C-50-resized
EXTERIÉROVÉ ŽALUZIE 50 V
VNĚJŠÍ STÍNĚNÍ

Exterierová žaluzie s lamelou 50mm

C-65-resized
EXTERIÉROVÉ ŽALUZIE C65 A C80
VNĚJŠÍ STÍNĚNÍ

Exterierová žaluzie s lamelou 65 nebo 80 mm

Z-90-resized
EXTERIÉROVÉ ŽALUZIE Z70 A Z90
VNĚJŠÍ STÍNĚNÍ

Exterierová žaluzie s lamelou Z70 nebo Z90

convert
EXTERIÉROVÉ ROLETY COVERT K ZAOMÍTNUTÍ
VNĚJŠÍ STÍNĚNÍ

Exteriérová roleta s boxem určeným k zaomítnutí.

combi
EXTERIÉROVÉ ROLETY COMBI
VNĚJŠÍ STÍNĚNÍ

Exterierová roleta nadokenní

radix
EXTERIÉROVÉ ROLETY RADIX
VNĚJŠÍ STÍNĚNÍ

Exteriérová roleta pro dodatečnou montáž