Hliníková okna

Hliník je také jako materiál oblíbený při návrhu a použití v interiérech komerčních budov i při rekonstrukci stávajících kancelářských prostor. Dělící příčky, stěny a portály obchodů lze konstruovat téměř bez omezení. Předností hliníkových oken je jejich minimální nárok na údržbu, jsou velice pevná a lze je vyrábět v široké paletě barev a provedení. V poslední době je možné používat také folie a nástřiky imitující dřevěnou strukturu a tím získat vyjímečný design rámu okna. V současnosti se téměř vždy používá celoobvodové kování a tím se při velice zajímavé ceně zvyšuje jejich komfort ovládání a využitelnost. Barevnou škála oken z hliníku umíme sladit se všemi doplňky a příslušenstvím. Vaše nová okna budou ladit s parapety, venkovními žaluziemi nebo roletami z naší produkce. Hliníková okna jsou obecně dražší než plastová okna, ale jejich užitná hodnota jejich vyšší ceně odpovídá. Tato okna jsou také bez problémů kombinovatelná s dřevohliníkovými okny tam, kde je použití dřevohliníku z důvodů např. zvýšené vhkosti problematické. Hliníková okna se v současné době těší stále větší oblibě a zájmu jak individuálních stavebníků, tak projektantů bytových domů i komerčních budov.

Hliníková okna a dveře mají nezastupitelné místo na našem trhu. Lze je bez problémů použít i při individuální výstavbě a při výměně oken v rodiných domech i moderních novostavbách. Hliník je velice pevný materiál, jeho nevýhodou je horší tepelný odpor. Je ale nenáročný na údržbu a jeho hlavní využití je při výrobě rozměrných prvků, paralelně posuvných (PSK) nebo zdvižně posuvných (HST) dveří a vchodových dveří do domů i komerčních budov.

Hliníková okna jsou tou správnou volbou pro každý moderní dům.

Hliníková okna ALUPROF MB-60
Cenový tip
ALUPROF MB-60
ŘADA STANDARD

Hliníková okna s perfektně vyváženým poměrem výkonu a ceny, vyráběná v pěti modifikacích. I v ...

Aluprof MB-79N
ALUPROF MB-79
ŘADA STANDARD PLUS

Hliníková okna z nového profilu se stavební hloubkou rámu 70 mm a křídla 79 mm, dodávaná ve třech ...

Kvalitní okna AUPROF MB-86N
Cenový tip
ALUPROF MB-86N
ŘADA PASIV

Premiová okna v tříkomorovém provedení, s termickou vložkou v novém provedení. Špičková tepelná ...

Hliníková okna ALUPROF MB-104
Cenový tip
ALUPROF MB-104
ŘADA PASIV

Hliníkový okenní systém s izolační termickou vložkou z aerogelu splňuje veškeré nároky kladené na ...

Hliníková okna ALUPROF MB--FERROLINE
ALUPROF MB-FERROLINE
ŘADA STANDARD PLUS

Hliníková okna vhodná pro renovaci starších budov, svým vzhledem imitují stará ocelová a dřevěná ...

decalu-foto-01
Cenový tip
DECALU 88
ŘADA PASIV

Hliníková okna v tříkomorovém provedení, s termickou vložkou ze špičkových profilů.

Hliníková okna PONZIO PE 52
PONZIO PE 52
ŘADA STANDARD

Ponzio PE 52 je tříkomorový ekonomický systém pro hliníková okna s kovací eurodrážkou a přerušeným ...

Hliníková okna PONZIO PE 60
PONZIO PE 60
ŘADA STANDARD

Profily hliníkových oken Ponzio PE 60 jsou tříkomorové, v křídle je tzv. „euro” drážka.

Hliníková okna PONZIO PE 68
Cenový tip
PONZIO PE 68
ŘADA STANDARD PLUS

Hliníková okna v tříkomorovém provedení, s přerušeným tepelným mostem.

Hliníková okna PONZIO PE 78
PONZIO PE 78
ŘADA PASIV

Hliníková okna v systému Ponzio PE78 jsou čtyřkomorová okna, pro nejnáročnější podmínky použití.

Hliníková okna ALUPROF

Systémy pro výrobu hliníkových oken a dveří, fasád a posuvných systémů od tradiční a jedné z největších společností v EU, firmy ALUPROF patří k nejlepším ve své třídě. Nabídka zahrnuje komplexní řadu od základních, až po pasivní hliníková okna. U všech systémů je dodáváno několik variant provedení. Mohou se při stejné stavební hloubce lišit systémem přerušených tepelných mostů, nebo také různými druhy izolačních vložek. Okna a dveře ze systémů ALUPROF máme certifikovány v české státní zkušebně CSI ve Zlíně.

Hliníková okna ALIPLAST

Belgická firma ALIPLAST, která dodává hliníkové profily na světový trh již od roku 1984, patří k evropským lídrům v tomto oboru. Patří do holdingu Corialis Group, který sdružuje několik výrobců polotovarů pro stavebnictví a výrobu hliníkových oken. Naši nabídku tvoří několik pečlivě vybraných profilových řad od tohoto dodavatele. Zajímavostí je hliníkové okno z profilu Aliplast Steel Look, které věrně imituje provedení idustriálních ocelových oken. Za povšimnutí stojí prémiový profil Genesis 75, který uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky. Naši kompletní nabídku oken Aliplast si můžete prohlédnout níže.

Hliníková okna PONZIO

Firma Ponzio patří k evropským jedničkám mezi výrobci profilů pro hliníková okna, dveře, fasády a systémy zimních zahrad. Portfolio výrobků je velice široké a obsahuje mimo standardní systémy pro okna a dveře také systémy protipožární. Nabídka profilů je velmi ucelená, od základní, přes nízkoenergetickou až po pasivní řadu. Hliníková okna od firmy Ponzio patří k nejkvalitnějším a přitom jsou cenově velmi dostupná. Profily Ponzio jsou variabilní a dají se mezi sebou kombinovat.

Hledáte například dřevohliníková okna?

Dřevohliníková okna jsou opláštěna hliníkovou kapotáží, neboli ALU-clipem a tvoří dokonalý a exkluzivní systém pro dřevěná euro-okna. Tyto výrobky jsou určeny pro ty uživatele, kterým nevyhovuje provedení plastových oken. Základ konstrukce tvoří vždy dřevěné okno, z profilu IV68 nebo IV78. Z exteriérové strany je pomocí speciálních systémových úchytů-klipů upevněn hliníkový kryt, neboli kapotáž. Více informací pro dřevo-hliníková okna najdete zde.

Hliníková okna, rohové řezy a vzorky si můžete prohlédnout na našich prodejnách v městech Brno a Praha, vzorky a barvy také u našich zaměřovacích techniků.

Zpět do kategorie OKNA