Hliníková okna

Hliníková okna se v současné době těší stále větší oblibě a zájmu jak individuálních stavebníků, tak projektantů bytových domů i komerčních budov. Hliník je také jako materiál oblíbený při návrhu a použití v interiérech komerčních budov i při rekonstrukci stávajících kancelářských prostor. Dělící příčky, stěny a portály obchodů lze konstruovat téměř bez omezení. Předností oken je jejich minimální nárok na údržbu, jsou velice pevná a lze je vyrábět v široké paletě barev a provedení. V poslední době je možné používat také folie a nástřiky imitující dřevěnou strukturu a tím získat vyjímečný design rámu okna. V současné době se pro kování již používá celoobvodové kování a tím se při velice zajímavé ceně zvyšuje jejich komfort ovládání a využitelnost. Barevnou škálu oken z hliníku umíme sladit se všemi doplňky a příslušenstvím. Vaše nová okna budou ladit s parapety, exterierovými žaluziemi i roletymi z naší produkce. Hliníková okna jsou obecně draží než plastová okna, ale jejich užitná hodnota jejich vyšší ceně odpovídá. Hliníková okna jsou také bez problémů kombinovatelná s dřevohliníkovými okny tam, kde je použití dřevohliníku z důvodů např. zvýšené vhkosti problematické. Lze je tvarově i barevně bez problémů sladit.

Hliníkové okenní systémy ALUPROF

Systémy pro výrobu hliníkových oken a dveří, fasád a posuvných systémů od tradiční firmy ALUPROF patří k nejlepším ve své třídě. Nabídka zahrnuje komplexní řadu od základních, až po pasivní hliníková okna. U všech systémů je dodáváno několik variant provedení. Mohou se při stejné stavební hloubce lišit systémem přerušených tepelných mostů, nebo také různými druhy izolačních vložek. Okna a dveře ze systémů ALUPROF máme certifikovány v české státní zkušebně CSI ve Zlíně.

Hliníkové okenní systémy PONZIO

Firma Ponzio patří k evropským lídrům mezi výrobci profilů pro hliníková okna, dveře, fasády a systémy zimních zahrad. Portfolio výrobků je velice široké a obsahuje mimo standardní systémy pro okna a dveře také systémy protipožární. Nabídka systémů je velmi ucelená, od základní až po pasivní řadu. Hliníková okna od firmy Ponzio patří k nejkvalitnějším a přitom jsou cenově velmi dostupná. Profily Ponzio jsou variabilní a dají se mezi sebou kombinovat.Systémy PONZIO máme cerifikovány ve státní zkušebně CSI Zlín.

Hliníková okna, rohové řezy a vzorky si můžete prohlédnout na našich prodejnách v Brně a Praze, popřípadě na referenčních stavbách.

Hliníková okna ALUPROF MB-104
Hliníková okna ALUPROF MB-104
ŘADA PASSIV

Hliníkový okenní systém s izolační termickou vložkou z aerogelu splňuje veškeré nároky kladené na ...

Hliníková okna ALUPROF MB-86
Hliníková okna ALUPROF MB-86
ŘADA PASSIV

Okna se špičkovými izolačními vlastnosti vhodný pro moderní nízkoenergetické domy.

Hliníková okna ALUPROF MB-70
Hliníková okna ALUPROF MB-70
ŘADA STANDARD PLUS

Hliníková okna se stavební hloubkou 70 mm vyráběné v několika variantách.

Hliníková okna ALUPROF MB-60
Cenový tip
Hliníková okna ALUPROF MB-60
ŘADA STANDARD

Hliníková okna s perfektně vyváženým poměrem výkonu a ceny, vyráběná v pěti modifikacích.

Hliníková okna PONZIO PE 78
Hliníková okna PONZIO PE 78
ŘADA PASSIV

Hliníková okna v systému Ponzio PE78 jsou čtyřkomorová okna, pro nejnáročnější podmínky použití.

Hliníková okna PONZIO PE 68
Cenový tip
Hliníková okna PONZIO PE 68
ŘADA STANDARD PLUS

Hliníková okna v tříkomorovém provedení, s přerušeným tepelným mostem.

Hliníková okna PONZIO PE 60
Hliníková okna PONZIO PE 60
ŘADA STANDARD

Profily hliníkových oken Ponzio PE 60 jsou tříkomorové, v křídle je tzv. „euro” drážka.

Hliníková okna PONZIO PE 52
Hliníková okna PONZIO PE 52
ŘADA STANDARD

Ponzio PE 52 je tříkomorový ekonomický systém pro hliníková okna s kovací eurodrážkou a přerušeným ...