Dřevohliníková okna

Okna jsou opláštěna hliníkovou kapotáží, neboli ALU-clipem a tvoří dokonalý a exkluzivní systém pro dřevěná euro-okna. Tyto výrobky jsou určeny pro ty uživatele, kterým nevyhovuje provedení plastových okenZáklad konstrukce tvoří vždy dřevěné okno, z profilu IV68 nebo IV78. Z exteriérové strany je pomocí speciálních systémových úchytů-klipů upevněn hliníkový kryt, neboli kapotáž. Tímto vzniká systém , který je z exterieru extrémně odolný a z interieru zůstává zachován teplý vzhled a kvalita dřevěného euro-okna.

Dřevohliníková okna - správná volba pro designové a luxusní stavby.

Tento systém je vhodný především pro náročné zákazníky, většinou do moderních, v pasivním standardu řešených domů a staveb. Mimo kvalitní ochrany před povětrnostními vlivy a poškozením umožňuje použití ALU-clipu nepřeberné kombinace barevných variant. Jako základní dřevinu nabízíme borovici, pro náročné zákazníky potom exotické meranti nebo extremně pevný exkluzivní dub.

Kombinace dřevo - hliník pro maximálná kvalitu

Ideální kombinace téměř bezúdržbového hliníku z exteriéru a tradičního teplého přírodního materiálu z interieru. Kvalitní okno, o které se nemusíte starat a které perfektně izoluje. Navíc dotváří čistý a teplý design interieru vašeho domu. Hliník z exterieru oceníte také při řešení a sladění dalších doplňků, garážových vrat, rolet nebo exterierových žaluzií. Dřevohliníkové okno je vhodné především pro moderní domy v individuální výstavbě, ale své uplatnění najde také při stavbách moderních bytových domů. Výhodou je také možnost kombinace s hliníkovými okny, například do garáží, nebo technických místností, kam se dřevěná okna z provozních důvodů nehodí.

Dodavatelé komponentů pro výrobu

K výrobě těchto oken jsou používány značkové a prověřené komponenty a díly. Izolační dvojskla a trojskla vždy s teplými, tzv. Warm Edge rámečky v barvách ladících s barvou oken. Kování, kliky a krytky jsou sladěny s lazurami na interierové části okna. Samozřejmostí jsou kvalitní doplňky a příslušenství, jako například parapety, nebo interierové žaluzie.

  • Izolační skla Pilkington
  • Lazury Teknos
  • Kování Maco Multimatic
  • Hliníkové komponenty Aluron

Většinu vzorků a rohových řezů námi dodávaných oken naleznete na našich vzorkovnách v Praze a v Brně.

Dřevo-hliníková eurookna v naší nabídce:

Dřevohliníková okna Soft Line 78
Cenový tip
Dřevohliníková okna Soft Line 78
DŘEVOHLINÍKOVÁ OKNA

Moderní opláštění hliníkovým ALU-clipem vhodné do současných nízkoenergetických a pasivních staveb.

Dřevohliníková okna Soft Line 68
Dřevohliníková okna Soft Line 68
DŘEVOHLINÍKOVÁ OKNA

Hladce zaoblené kontury ALU-clip opláštění vhodné do všech typů novostaveb i rekonstrukcí. ...