Okna

Okna tvoří základ naší nabídky produktů v oboru výplní stavebních otvorů. Tato nabídka obsahuje ucelený souhrn kvalitních výrobků pro stavbu, nebo rekonstrukci. Pokud nejste rozhodnuti, jaký materiál pro vaše okna zvolíte, nevadí. a také samozřejmě nalézt nejen technologicky, ale také finančně nejpřijatelnější řešení. Pravidelně inovujeme náš sortiment a zařazujeme do něj novinky. Našimi dodavateli nateriálu pro okna a dveře jsou přední evropské firmy jako VEKA, GEALAN nebo například ALUPLAST.

NAŠE PRODUKTOVÉ PORTFOLIO TVOŘÍ:

  • plastová okna - nejpoužívanější a nejoblíbenější typ oken. Cenově jsou nejdostupnější a dá se říci, že tvoří nejširší nabídku s nepřeberným množstvím barevných i konstrukčních možností.
  • hliníková okna - dostávají se stále více do popředí zájmu a objem jejich prodeje stále roste. Je to způsobeno jejich minimálními nároky na údržbu a dlouhou žívotností.
  • dřevěná okna - neboli eurookna. Jsou vyráběná z lepených eurohranolů, dosahují výborné tuhosti a tepelné izolace. Nevýhodou je kratší životnost oproti plastovým nebo hliníkovým oknům.
  • dřevohliníková okna - kombinace dřevěných eurooken a hliníkového opláštění z exterierové strany. Sloučením zdánlivě neslučitelných materiálů vzniké exkluzivní a velice kvalitní okno.
  • plastohliníková okna - opláštění hliníkovou kapotáží značně zvyšuje užitnou hodnotu plastového okna. Rozšiřuje také možnosti barevné úpravy okna z exterieru a chrání jej před poškozením.
  • speciální okna - pro nestandardní použití při sanacích, popřípadě výsuvná a jiná atypiká provedení. Nabízíme také aglické a skandidávské systémy dřevěných oken.

Pro všechny naše výrobky samozřejmě nabízíme kompletní sortiment doplňků a příslušenství. Ať jsou to okenní sítě, žaluzie nebo rolety, nebo kompletní nabídka vnitřních a venkovních parapetů. Velmi oblíbené jsou také například rolety a exterierové žaluzie pro plastová a hliníková okna.

Naši obchodně techničtí poradci s vámi rádi prokonzultují možnosti a následně Vám vypracují cenovou nabídku podle zvolených alternativ. Samozřejmostí je také zaměření a konzultace na stavbě před podpisem smlouvy o dílo a zadáním oken a dveří do výroby.

Průřez naší nabídkou oken a dveří, ale také ostatního sortimentu si můžete prohlédnout ve vzorkovnách v Brně a Praze. Rádi Vám poskytneme adresy referenčních staveb. Část našich realizací naleznete také v sekci referencí.