Okna

Základem naší nabídky produktů v oboru výplní stavebních otvorů jsou právě okna. Tato kategorie obsahuje ucelený souhrn kvalitních výrobků pro stavbu, nebo rekonstrukci. Pokud nejste rozhodnuti, jaký materiál pro vaše okna zvolíte, nevadí. Veškeré typy oken umíme barevně sladit a také samozřejmě nalézt nejen technologicky, ale také finančně nejpřijatelnější řešení.

  • plastová okna - nejpoužívanější a nejoblíbenější typ oken. Cenově jsou nejdostupnější a dá se říci, že tvoří nejširší nabídku s nepřeberným množstvím barevných i konstrukčních možností.
  • hliníková okna - dostávají se stále více do popředí zájmu a objem jejich prodeje stále roste. Je to způsobeno jejich minimálními nároky na údržbu a dlouhou žívotností.
  • dřevěná okna - neboli eurookna. Jsou vyráběná z lepených eurohranolů, dosahují výborné tuhosti a tepelné izolace. Nevýhodou je kratší životnost oproti plastovým nebo hliníkovým oknům.
  • dřevohliníková okna - kombinace dřevěných eurooken a hliníkového opláštění z exterierové strany. Sloučením zdánlivě neslučitelných materiálů vzniké exkluzivní a velice kvalitní okno.
  • plastohliníková okna - opláštění hliníkovou kapotáží značně zvyšuje užitnou hodnotu plastového okna. Rozšiřuje také možnosti barevné úpravy okna z exterieru a chrání jej před poškozením.
  • speciální okna - pro nestandardní použití při sanacích, popřípadě výsuvná a jiná atypiká provedení. Nabízíme také aglické a skandidávské systémy dřevěných oken.

Pro všechny naše výrobky samozřejmě nabízíme kompletní sortiment doplňků a příslušenství. Ať jsou to okenní sítě, žaluzie nebo rolety, nebo kompletní nabídka vnitřních a venkovních parapetů. Velmi oblíbené jsou také například rolety a exterierové žaluzie pro plastová a hliníková okna.

Naši obchodně techničtí poradci s vámi rádi prokonzultují možnosti a následně Vám vypracují cenovou nabídku podle zvolených alternativ. Samozřejmostí je také zaměření a konzultace na stavbě před podpisem smlouvy o dílo a zadáním oken a dveří do výroby.

Průřez naší nabídkou oken a dveří, ale také ostatního sortimentu si můžete prohlédnout ve vzorkovnách v Brně a Praze. Rádi Vám poskytneme adresy referenčních staveb. Část našich realizací naleznete také v sekci referencí.