Dveře

Kvalitní vchodové dveře a také posuvné dveře a portály tvoří tu nejviditelnější část vašeho domu. Proto by také měly vynikat a svojí kvalitou a také precizním provedením. Měly by vašemu příbytku dodávat nádech jedinečnosti, kvality a zajímavosti. Správně navržené dveře musí splňovat základní kriteria:

  • kvalitní zpracování
  • moderní design
  • dobré tepelně izolační vlastnosti
  • solidní bezpečnost

U venkovních dveří je také velmi důležitá volba materiálu :

Plastové vchodové dveře

Ideální volba pro ty, kteří potřebují kvalitní a dobře izolující výrobek za dobrou cenu. Plast je vděčný materiál, který je minimálně náročný na údržbu. V naší nabídce si vyberete z několika set typů a tavrů členění plastových dveří.

Hliníkové vchodové dveře

Hliník je velmi kvalitní a lehký materiál. Dveře z hliníku jsou pevné a téměř bezúdržbové. Zahrnují širokou škálu výrobků od základních, bez tepelné izolace, až po špičkové několikakomorové produkty s velkou stavební hloubkou a termoizolačními vložkami. Samostatnou kategorii tvoří hliníkové protipožární dveře.

Dřevěné vchodové dveře

Dřevěné eurohranoly jsou exkluzivním doplňkem vašeho domu. Díky kvalitním lazurám a moderním technologiím výroby se v poslední době výrazně prodloužila životnost dřevěných dveří a snížily se nároky na jejich údržbu.

Samozřejmostí je komplexní nabídka dveřního příslušenství a doplňků. U balkonových dveří jsou to sítě do oken a dveří, parapety, vnitřní stínění nebo kompletní vnější stínění. U příslušenství vchodových dveří jsou to například vhozy na poštu, kukátka a samozavírače. Při výběru jednoho z nejdůležitějších prvků vaší stavby, vstupních dveří, vám rádi pomohou naši obchodně-techničtí poradci. V sekci referencí si můžete prohlédnout také naše realizace dveří v celé ČR.