Plastová okna a dveře jsou vždy vyráběna na míru, podle vaší konkrétní zakázky. Firma ARTOKNA s.r.o. jako seriózní dodavatel vždy kalkuluje cenu oken a dveří přesně podle vašeho zadání a požadavků. Správnou cenu plastových oken není možné stanovit podle plochy, nebo lidově řečeno " od oka ". Pokud se objednávka oken neliší od nabídky, nikdy nedochází k navýšení ceny.

PŘEHLED PRODUKTŮ

 

Tvorba ceny plastových oken

Některé menší firmy zveřejňují různé ceníky plastových oken, ale také hliníkových oken a dřevěných eurooken, ale každá velké firma používá ke kalkulaci prvků sofistikovaný software. My dlouhodobě spolupracujeme s tradičním dodavatelem SW pro výrobce a dodavatele plastových oken, německou firmou Klaes. Je to firma, která je tradičním dodavatelem softwarového řešení především na západoevropském trhu, ale i na našem trhu s plastovými okny působí téměř 20 let. Díky tomuto kvalitnímu programu vám můžeme již ve fázi cenové nabídky na plastová okna poskytnout v ucelené a přehledné formě úplné informace včetně přesného vzhledu navrhovaných plastových oken a dveří.

Jak postupovat při zadání poptávky na plastová okna

Máte samozřejmě několik možností, jak nás oslovit s konkrétní poptávkou.  Pokud máte ucelenou představu, jak mají vaše okna vypadat, ale nemáte žádné konkrétní podklady, zavolejte nejlépe na zelenou bezplatnou linku, uvedenou v kontaktech. Pokud chcete vaši zakázku řešit v konkrétní, vámi požadovaný čas, můžete vyplnit kontaktní formulář, kde svůj požadavek uvedete. Naši obchodně techničtí pracovníci spolu s vám zdarma najdou výhodné technické i finanční řešení. Pokud již máte například projekt, nebo jinou technickou dokumentaci, můžete použít formulář poptávky, kde tento dokumet odešlete jako přílohu. Pokud jste technicky zdatnější a máte ucelenou představu, můžete si poptávku přesně sestavit v našem programu pro tvorbu poptávek.

Na čem jsou závislé ceny plastových oken?

Cena plastových oken závisí nejen na profilech, použitém zasklení, členění a tvaru okna. Je nutné také vědět, že na cenu má vliv například barevné provedení plastových oken nebo použití mezskelních ozdobných příček. Cenu oken mohou být také ovlivněny použitím okenního příslušenství. Příslušenství oken a dveří vždy tvoří samostanou položku v cenové nabídce. Takto víte přesně, kolik za něj budete platit a nebude skryto v ceně oken a dveří. Částka za práce, jako například demontáž starých oken, zednické práce a montáž příslušenství jsou vždy přehledne uvedeny před konečným sumářem ceny celé zakázky. Cenu za práce také ovlivňuje například zvolený typ montáže ( předsazená montáž, montáž v systémi I3).

Tvorba ceny plastových vstupních dveří

Ceny plastových vstupních dveří patří snad k nejvíce diskutovaným. V základním provedení, kdy výplň dveří tvoří jen izolační skla, je vždy cena dveří nejnižší. Každé další členění konstrukřními sloupky, použitím izolačních tojskel nebo sklel ornamentálních, má vliv na cenu dveří. Samostatnou kapitolu tvoří navýšení ceny dveří za ozdobnou tvarovou výplň. V tomto případě, je místo dvojskla nebo trojskla do dveřního křídla vložena tvarová dveřní výplň, kterou si vyberete z naší široké nabídky. I ceny těchto ozdobných výplní jsou samozřejmě závislé na konkrétním typu a také provedení.