Hliníková okna

Hliníková okna se v současné době těší stále větší oblibě a zájmu jak individuálních stavebníků, tak projektantů bytových domů i komerčních budov. Hliník je také jako materiál oblíbený při návrhu a použití v interiérech komerčních budov i při rekonstrukci stávajících kancelářských prostor. Dělící příčky, stěny a portály obchodů lze konstruovat téměř bez omezení. Předností oken je jejich minimální nárok na údržbu, jsou velice pevná a lze je vyrábět v široké paletě barev a provedení. V poslední době je možné používat také folie a nástřiky imitující dřevěnou strukturu a tím získat vyjímečný design okna. V současné době se pro kování již používá celoobvodové kování a tím se při velice zajímavé ceně zvyšuje jejich komfort ovládání a využitelnost.

Hliníkové okenní systémy ALUPROF

Systémy pro výrobu hliníkových oken a dveří, fasád a posuvných systémů od tradiční firmy ALUPROF patří k nejlepším ve své třídě. Nabídka zahrnuje komplexní řadu od základních, až po pasivní hliníková okna. U všech systémů je dodáváno několik variant provedení. Mohou se při stejné stavební hloubce lišit systémem přerušených tepelných mostů, nebo také různými druhy izolačních vložek. Okna a dveře ze systémů ALUPROF máme certifikovány v české státní zkušebně CSI ve Zlíně.

Hliníkové okenní systémy PONZIO

Firma Ponzio patří k evropským lídrům mezi výrobci profilů pro hliníková okna, dveře, fasády a systémy zimních zahrad. Portfolio výrobků je velice široké a obsahuje mimo standardní systémy pro okna a dveře také systémy protipožární. Nabídka systémů je velmi ucelená, od základní až po pasivní řadu. Hliníková okna od firmy Ponzio patří k nejkvalitnějším a přitom jsou cenově velmi dostupná. Profily Ponzio jsou variabilní a dají se mezi sebou kombinovat. Systémy PONZIO máme cerifikovány ve státní zkušebně CSI Zlín.

ŘADA PASSIV

ALUPROF MB-104 Passive AERO / MB-104 Passive Si. Tento okenní systém s izolační termickou vložkou ...

ŘADA PASSIV

ALUPROF MB-86ST / MB-86SI / MB-86 AERO / MB-86 US je nový systém pro výrobu hliníkových oken ...

ŘADA STANDARD PLUS

ALUPROF MB-70 ST / MB-70 HI / MB-70 US / MB-70 SG / Industrial

Cenový tip
ŘADA STANDARD

ALUPROF MB-60 ST / MB-60 HI / MB-60 US / MB-60 Pivot / Industrial

ŘADA PASSIV

Hliníková okna v systému Ponzio PE78 / PE 78 HI / PE 78 HI+ jsou čtyřkomorová okna, pro ...

Cenový tip
ŘADA STANDARD PLUS

Hliníková okna v systému Ponzio PE 68 / PE 68 HI jsou tříkomorová, s přerušeným tepelným mostem. V ...

ŘADA STANDARD

Profily hliníkových oken Ponzio PE 60 jsou tříkomorové, v křídle je tzv. „euro” drážka.

ŘADA STANDARD

Ponzio PE 52 je tříkomorový ekonomický systém pro hliníková okna s kovací eurodrážkou a přerušeným ...