Okna Veka Softline 82
Plastová okna Veka Softline 82

VEKA SOFTLINE 82

Pasivní okna VEKA Softline 82 ze sedmikomorových německých profilů ve třídě A. Špička mezi plastovými okny, ideální do nízkoenergetických a pasivních staveb. Široká škála povrchů, včetně nejmodernější úpravy VEKA SPECTRAL.

Vlastnosti VEKA SOFTLINE 82:

 • profily ve třídě A - tloušťka stěny min. 3mm
 • velká stavební hloubka 82 mm
 • nerecyklované profily rámů i křídel
 • sedmikomorové špičkové německé profily
 • středové těsnění moderní konstrukce
 • uzavřená výztuha v rámu
 • hluboké zapuštění skla eliminuje rosení
 • ideální pro velké plochy skla
 • kování ROTO NX - moderní a bez kompromisů
 • certifikát z české státní zkušebny CSI Zlín
 • možnost opláštění hliníkovou kapotáží ALU CLIP 

Plastová okna VEKA Softline 82 patří mezi novinky tohoto německého dodavatele. Jedná o moderní konstrukční systém se sedmikomorovým rámem se stavební hloubkou 82mm a šestikomorovým křídlem s koncepcí hlubokého zapuštění izolačních skel 25 mm. Vysoce efektivní systém tří těsnění přispívá k optimální tepelné bilanci plastových oken Softline 82. Středové těsnění je pružné a umístěno na rámu okna. Umístění těsnění perfektně funguje hlavně při zatížení celého okna nárazovým větrem. Funkční spára vede středem konstrukce okna. V případě, že potřebujete výrazně snížit náklady na vytápění, jsou okna Veka SL82 ideální volbou. Plastová okna VEKA SL82 patří v současnosti ke špičce ve svém oboru. Nyní máme také v nabídce izolační trojskla s TOP distančním rámečkem SWISSPACER Ultimate, který má jedny z nejlepších vlastnosti ze všech v současnosti dodávaných WARM EDGE rámečků. Pro náročné zákazníky nabízíme nově možnost provedení s hliníkovým klipem, plastohliníkové okna Softline ALUclip 82.

Barevné možnosti a kompatibilita

Paleta barevných možností a kombinací je u těchto oken na úrovni, odpovídající požadavkům na moderní sedmikomorová okna. Vedle standardních dekorů je možné okna SL 82 vyrábět a dodávat také v řadě trendy dekorů. Jsou to především nové a moderní imitace dřeva, ale hlavně moderní metbrush folie, které je vhodná pro moderní pasivní domy a designové fasády. Neopomenutelnou možností je také výroba hliníkového opláštění, tzv. ALUclipu. Tato technologie posouvá moderní okna Softline 82 do nových dimenzí.

Nová technologie provedení spojů V-perfect

Také u plastových oken VEKA (stejně jako u okne Salamander) již používáme systém zapravení rohového spoje novou technologií V-PERFECT. Rohové spoje rámů a křídel jsou hladké a opticky zarovnané. Tento detail je tímto čistý a nic neruší čisté soft-line kontury těchto špičkových oken.

Šedé probarvení jádra oken Veka SL-82

Nově budeme dodávat plastová okna a dveře v oboustranných šedých barevných provedeních na profilech, které budou celé v šedé barvě. Tzv. jádro profilu které bylo donedávna u těchto plastových oken dodáváno pouze v hnědé, nebo bílé barvě, bude nově šedé. Při otevření okna, nebo dveří bude tedy viditelná barva profilu v barvě, které bude ladit s povrchovou folií. Toto ocení hlavně zákazníci, kteří si vybírají moderní barvu Antracit, která je na oknech a dveřích Veka v poslední době žádaná.

Tato NOVINKA se bude týkat těchto barev:

 • antracit strukturovaný i hladký
 • břidlicově šedá strukturovaná i hladká
 • platina crown i metalic

Nové dekory VEKA Spectral 82

Jedná se o novou špičkovou úpravu povrchu ve třech typech designových folií. Trendy barvy vytvářejí modení ultramatný povrch se sametovým vzhledem. Velkou devizou je také úprava Ant-graffiti, společně se zvýšenou odolností proti otěru a otiskům prstů. Povrch je velice odolný proti poškrábání a jinému mechanickému poškození. Standardní záruka na úpravu Spectral je 10 let.

View the embedded image gallery online at:
https://www.artokna.cz/artokna/veka-softline-82#sigProId24edfe36c4

Plastová okna Veka Softline 82 jsou vhodná pro použití:

Vhodné pro rodinné domy  Vhodné pro nízkoenergetické domy  Vhodné pro pasivní domy  Vhodné pro bytové domy  Nevhodné pro průmyslové stavby

Dokumenty a katalogy

Katalog Veka 82 

Základní barevné provedení okna VEKA Softline 82 (standardní příplatek)

View the embedded image gallery online at:
https://www.artokna.cz/artokna/veka-softline-82#sigProId0a010ca112

Ostatní dekory VEKA Softline 82

View the embedded image gallery online at:
https://www.artokna.cz/artokna/veka-softline-82#sigProIdd99131c5f4

Nabídka dekorů se může měnit, aktuální přehled mají naši obchodní zástupci

Struktura a odstín barev může být zkreslený nastavením monitoru. Doporučujeme využít vzorníků umístěných na pobočkách v Praze nebo Brně popřípadě u našich zaměřovacích techniků.

Zpět na Plastová okna