veka82-2.jpg_2
Plastová okna Veka Softline 82

VEKA SOFTLINE 82

Pasivní okna VEKA Softline 82 ze sedmikomorových německých profilů ve třídě A. Špička mezi plastovými okny, ideální do nízkoenergetických a pasivních staveb. Široká škála povrchů, včetně nejmodernější úpravy VEKA SPECTRAL.

Vlastnosti VEKA SOFTLINE 82:

 • profily ve třídě A - tloušťka stěny min. 3mm
 • velká stavební hloubka 82 mm
 • nerecyklované profily rámů i křídel
 • sedmikomorové špičkové německé profily
 • středové těsnění moderní konstrukce
 • uzavřená výztuha v rámu
 • hluboké zapuštění skla eliminuje rosení
 • ideální pro velké plochy skla
 • kování ROTO NX - moderní a bez kompromisů
 • certifikát z české státní zkušebny CSI Zlín

Plastová okna VEKA Softline 82 patří mezi novinky tohoto německého dodavatele. Jedná o moderní konstrukční systém se sedmikomorovým rámem se stavební hloubkou 82mm a šestikomorovým křídlem s koncepcí hlubokého zapuštění izolačních skel 25 mm. Vysoce efektivní systém tří těsnění přispívá k optimální tepelné bilanci plastových oken Softline 82. Středové těsnění je pružné a umístěno na rámu okna. Umístění těsnění perfektně funguje hlavně při zatížení celého okna nárazovým větrem. Funkční spára vede středem konstrukce okna. V případě, že potřebujete výrazně snížit náklady na vytápění, jsou okna Veka SL82 ideální volbou. Plastová okna VEKA SL82 patří v současnosti ke špičce ve svém oboru. Nyní máme také v nabídce izolační trojskla s TOP distančním rámečkem SWISSPACER Ultimate, který má jedny z nejlepších vlastnosti ze všech v současnosti dodávaných WARM EDGE rámečků. Pro náročné zákazníky nabízíme nově možnost provedení s hliníkovým klipem, plastohliníkové okna Softline ALUclip 82.

Barevné možnosti a kompatibilita

Paleta barevných možností a kombinací je u těchto oken na úrovni, odpovídající požadavkům na moderní sedmikomorová okna. Vedle standardních dekorů je možné okna SL 82 vyrábět a dodávat také v řadě trendy dekorů. Jsou to především nové a moderní imitace dřeva, ale hlavně moderní metbrush folie, které je vhodná pro moderní pasivní domy a designové fasády. Neopomenutelnou možností je také výroba hliníkového opláštění, tzv. ALUclipu. Tato technologie posouvá moderní okna Softline 82 do nových dimenzí.

Nová technologie provedení spojů V-perfect

Také u plastových oken VEKA (stejně jako u okne Salamander) již používáme systém zapravení rohového spoje novou technologií V-PERFECT. Rohové spoje rámů a křídel jsou hladké a opticky zarovnané. Tento detail je tímto čistý a nic neruší čisté soft-line kontury těchto špičkových oken.

Šedé probarvení jádra oken Veka SL-82

Nově budeme dodávat plastová okna a dveře v oboustranných šedých barevných provedeních na profilech, které budou celé v šedé barvě. Tzv. jádro profilu které bylo donedávna u těchto plastových oken dodáváno pouze v hnědé, nebo bílé barvě, bude nově šedé. Při otevření okna, nebo dveří bude tedy viditelná barva profilu v barvě, které bude ladit s povrchovou folií. Toto ocení hlavně zákazníci, kteří si vybírají moderní barvu Antracit, která je na oknech a dveřích Veka v poslední době žádaná.

Tato NOVINKA se bude týkat těchto barev:

 • antracit strukturovaný i hladký
 • břidlicově šedá strukturovaná i hladká
 • platina crown i metalic

Nové dekory VEKA Spectral 82

Jedná se o novou špičkovou úpravu povrchu ve třech typech designových folií. Trendy barvy vytvářejí modení ultramatný povrch se sametovým vzhledem. Velkou devizou je také úprava Ant-graffiti, společně se zvýšenou odolností proti otěru a otiskům prstů. Povrch je velice odolný proti poškrábání a jinému mechanickému poškození. Standardní záruka na úpravu Spectral je 10 let.

View the embedded image gallery online at:
https://www.artokna.cz/artokna/veka-softline-82#sigProId4aaf77af45

Plastová okna Veka Softline 82 jsou vhodná pro použití:

Vhodné pro rodinné domy  Vhodné pro nízkoenergetické domy  Vhodné pro pasivní domy  Vhodné pro bytové domy  Nevhodné pro průmyslové stavby

Dokumenty a katalogy

Katalog Veka 82 

Základní barevné provedení okna VEKA Softline 82 (standardní příplatek)

View the embedded image gallery online at:
https://www.artokna.cz/artokna/veka-softline-82#sigProId0a010ca112

Ostatní dekory VEKA Softline 82

View the embedded image gallery online at:
https://www.artokna.cz/artokna/veka-softline-82#sigProIdd99131c5f4

Nabídka dekorů se může měnit, aktuální přehled mají naši obchodní zástupci

Struktura a odstín barev může být zkreslený nastavením monitoru. Doporučujeme využít vzorníků umístěných na pobočkách v Praze nebo Brně popřípadě u našich zaměřovacích techniků.

Zpět na Plastová okna