Připravte se na novou dimenzi moderních plastových oken v atraktivním hranatém designu. Systém Linear zaručuje vysokou kvalitu německých profilů firmy Gealan.

Výhody nového systému LINEAR

  • čistý a jednoduchý design
  • úzké profily - jen 110 mm
  • perfektní tuhost a statika
  • optimální tepelná izolace
  • vícekomorová konstrukce
  • 6 komor v rámu
  • 5 komor v křídle
  • možnost vlepování skel technologií STV

       gealan linear 012

      Více informací o systému Linear     ZDE

V současné době je na trhu nepřeberné množství barevných folií, které můžete sladit s fasádou vašeho domu. Je ale paradoxní, že většina investorů vybírá tradiční dekory, jakými jsou zlatý dub, ořech nebo třeba antracit. Přitom nabízíme širokou škálu nových a moderních folií které zůstávájí v pozadí. Není také pravdou, že pouze u dražších pasivních oken, má toto význam řešit a odklonit se od tradičních barev. V nabídce oken v profilu Aluplast, který patří k cenově výhodnějším, máme v nabídce celou řadu moderních a designových barev. Stačí se podívat a vybrat si. Pokud si nebudete jistí, zajděte k nám do vzorkovny a prohlédněte si vybrané barvy. Navíc vám je dodáme s hladkým svarem V-PERFECT bez příplatku. Na kompletní nabídku folií u nového profilu ALUPLAST Ideal Neo se mrkněte ZDE.

PŘÍKLADY ZAJÍMAVÝCH A DESIGNOVÝCH FOLIÍ

View the embedded image gallery online at:
https://www.artokna.cz/novinky#sigProIda01292a3c0

Zařadili jsme do nabídky hliníková okna vyráběná z belgických profilů Deceuninck Decalu. První v řadě jsou Decalu 88 a to jak ve standardním provedení, tak v provedení se skrytým křídlem.

Více informací ZDE.

Hliníková okna Decalu 88 StandardDECALU 88 STANDARD                                  Hliníková okna Decalu 88 Hidden DECALU 88 HIDDEN

 

Představujeme Vám novinku v našem sortimentu plastových oken a dveří, systém ALUPLAST NEO 76. Již v základním provedení je dodáván s izolačními trojskly Ug-0,5 W/m2K. Navíc bez příplatku s nejlepším izolačním rámečkem SWISSPACER Ultimate v barevném provedení podle designu oken. Celou sestavu kvalitního okna završuje německé kování ROTO-NX. A jako třešnička na dortu kralují oknům hladké svary v provedení V-Perfekt. Když to vše sečtete, dostáváte maximálně izolující okno za perfektní peníze. Stačí jen poptat cenu a následně objednat.

ideal neo 01

VÍCE O OKNECH ALUPLAST NEO 76

ideal neo 06

Strana 1 z 9