Ve dnech 27 - 31 prosince 2021 budou naše pobočky uzavřeny z důvodu čerpání celofiremní dovolené. Přejeme všem našim zákazníkům klidné Vánoce a hodně zdraví a úspěchů v nadcházejícím rce 2022. Tým firmy ARTOKNA s.r.o.

2022

Rozšiřujeme naši nabídku v segmentu hliníkových oken o výrobky z profilu firmy ALURON. Jedná se o kvaliní ALU okna za velice zajímavé ceny. Kompletní přehled námi nabízených řad těchto profilů budeme postupně doplňovat v sekci hliníkových oken.

Pokud budete mít zájem o kalkulaci zakázky v těchto profilech, rádi ji připravíme. Stačí kontaktovat naše obchodní oddělení.

Hliníkové okno  Aluron AS75  Hliníkové okno Aluron AS 110

 

Hledáme brigádníka pro občasnou práci ve skladu v Brně Židenicích a na výpomoc při drobných montážích příslušenství. Vhodné i pro vitální a zdatné důchodce. Možno též na dohodu o provedení práce, popř. na zkrácený pracovní poměr.

Bližší info na zelené lince, popř. Jiří petrželka 777 028 224, nebo e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

 

 

V současné době hledáme pro pracoviště v Brně

-obchodně-technického zástupce

-pracovníka do skladu

Podrobnější info: Jiří Petrželka, tel 777028224 nebo e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Podrobnější informace ZDE.

Strana 1 z 8