Řada PASSIV je nejvyšší třídou plastových oken v nabídce naší firmy. Jedná se o vícekomorové moderní okenní systémy, z nichž některé jsou navíc vybaveny tepelně izolačními vložkami. Všechna okna v této řadě jsou šesti, opřípadě sedmi a osmikomorová. U všech výrobků v této řadě se jedná o systémy se třemi těsnícími rovinami, s tzv. středovým těsněním. Vždy se jedná o TOP profily s velkou stavební hloubkou a nadstandardními tepelně izolačními vlastnostmi.

V řadě oken PASSIV lze vybrat výrobky s perfektními tepelně izolačními vlastnostmi, ale také za velice výhodnou cenu. Dodavateli profilů pro výrobu oken řady PASSIV jsou výhradně renomovaní výrobci, jako jsou německé firmy VEKA, SALAMANDER nebo GEALAN. Celoobvodové značkové kování u této řady plastových oken je výhradně značkové od německých a rakouských dodavatelů Roto, Maco nebo Siegenia. Tepelně izolační trojskla používaná v řadě PASSIV jsou osazována výhradně teplým tzv. Warm Edge distančním rámečkem. Plastová okna v této třídě splňují ta nejpřísnější kriteria. Jsou to vícekomorové systémy a velkou stavební hloubkou a dokonalými tepelně izolačními vlastnostmi. Pro nejnáročnější spotřebitele lze některé systémy dodat také s vnějším opláštěním hliníkovými profily ALU clipem.

Gealan S9000

Moderní a kvalitní plastové okno Gealan S9000 splňuje veškeré nároky a požadavky, které jsou v současnosti kladeny na nízkoenergetické a pasivní okna. Základ tvoří šestikomotový rám se stavební hloubkou 82 mm. Okna Gealan S9000 mají tři těsnící roviny, samozřejmě včetně středového těsnění. Toto je vyráběno z moderního syntetického kaučuku, označovaného jako EPDM. Kování používaáme německé, od firmy Siegenia, typ Titan AF s noderní konstrukcí uzavíracích čepů.