Plastová okna v řadě STANDARD PLUS jsou značkové výrobky vyšší třídy, keteré jsou určeny pro použití v moderních bytech, rodiných domech a také komerčních objektech. Tedy všude tam, kde je kladem velký důraz na perfektní tepelně izolační vlastnosti a zároveň na pevnost. Jedná se o moderní okna vysoké kvality, v pětikomorovém, šestikomorovém i sedmikomorovém provedení. U některých systémů v této produktové řadě je použit systém  středového těsnění pro zlepšení tepelných a hlukově izolačních schopností.

Tato okna jsou osazena kováním s moderními bezpečnostními prvky. V této řadě profilů najdete pouze výrobky zavedených a renomovaných německých firem, jako je například Gealan, Veka, salamander nebo Rehau. Většina plastových oken a balkonových dveří v této řadě, je nabízena ve více modifikacích rámů a křídel. Izolační dvojskla a trojskla v této oken jsou vždy dodávána spolu s teplými, tzv. Warm Edge distančními rámečky. Jedná se o komponentní rámečky typů Swisspacer nebo TGI Spacer. Kování oken v řadě Standard Plus je samozřejmě pouze od značkových výrobců, jako jsou německé firma Roto a Siegenia, popřípadě rakouské Maco.

EKOSUN Seven

Mezi novinky pro rok 2016 patří moderní sedmikomorová okna se středovým těsněním s označením Ekosun Seven. Profily pro konstrukci těchto oken jsou vyráběné bezolovnatou technologií s moderními přísadami, které jim dodávají atraktivní sněhově bílou barvu. Rám i křídlou jsou sedmikomorové konstrukce. Výhodou je také účinné středové těsnění, doplňující tedy třetí nadstandardní těsnící rovinu. Ocelové výztuže jsou žárově zinkovány a dodávají oknům Ekosun Seven vysokou tuhost a pevnost. Další novinkou je možnost použití izolačních čtyřskel s náplní kryptonu. V tého konfiguraci dosahuje okno extrémně vysokých tepelné izolačních schopností. Profily jsou vhodné pro výrobu oken, balkonových dveří, posuvných terasových dveří PSK a také atypických tvarů.

 • velká stavební hloubka rámu 81mm
 • bezolovnaté a ekologické profily
 • distanční rámečky SWISSPACER a SWISSPACER V
 • rakouské značkové kování Maco Multimatic
 • tři těsnění

REHAU Synego

Nová profilová řada od německého výrobce prvků pro stavebnictví, firmy Rehau, reaguje na nový trend v plastových oknech střední a vyšší střední třídy. Tento umožňuje v různých systémech a od různých výrobců dodávat okna o stavebné hloubce 76-86 mm a při použití podobných komponentů modifikovat rámy se středovým a dorazovým těsněním. Tím je dosažena větší variabilita a také zajímavější výsledná cena výrobku. Rehau nazvale tento nový systém pro plastová okna a dveře Synego. Kvalitní sedmikomorové rámy spolu s šestikomorovými křídly tvoři kompaktní celek, vyztužený kvalitním pozinkovaným profilem. Distanční rámečky izolačního trojskla jsou typu Superspacer, které mají nejlepší tepelně izolační hodnoty. Kování je od německé firmy Roto, typ NT. Celý výrobek je doplněn vícekomorovým podkladním profilem.

 • velká stavební hloubka rámu 86mm
 • dvě řady profilů MD/AD
 • distanční rámečky SUPERSPACER
 • německé kování ROTO NT
 • tři těsnění

REHAU SYNEGO - absolutní novinka a designový skvost

REHAU Brillant design

Plastová okna z profilů Brillant 70, Euro 70 a také jejich modifikace Brilant 80 jsou léty prověřenou klasikou. Základ této úspěšné řady profilů pro plastová okna tvoří ekonomické provedení Euro Brillant 70. Tento typ profilu má o sníženu konstrukční výšku rámu a křídla, ale díky tomu dochází k lepšímu prosvětlení interiéru přes subtilnější skladbu profilů. Navíc má také tento systém samozřejně zajímavější cenu. Další variantou je Brillant 70, profilová řada plastových oken ve třídě A se dvěma modifikacemi křídla. Špičku tvoří šestikomorový rám Brillant Design 80 se stavební hloubkou 80 mm a také ve třídě A. Samozřejmostí je plná kompatibilita s dveřmi a posuvnými systémy Rehau. Při osazení předsazeného a zaobleného křídla Elegance tvoří perfektní celek, jež perfektně dotvoří vzhled vaší stavby.

 • stavební hloubka rámu 70-80 mm
 • tři řady profilů
 • distanční rámečky SUPERSPACER
 • německé kování ROTO NT
 • systém dorazového těsnění

REHAU BRILLANT - léty prověřená kvalita a spolehlivost