mb-86_big.jpg_1
Hliníková okna ALUPROF MB-86
detail_mb-86-si.jpg_1
Hliníková okna ALUPROF MB-86
mb-86_aero_okno.jpg_1
Hliníková okna ALUPROF MB-86
mb-86_ei.jpg_1
Hliníková okna ALUPROF MB-86
mb-86us_si.jpg_1
Hliníková okna ALUPROF MB-86

Hliníková okna

Objevte cenově dostupnou luxusní kvalitu pro váš rodinný dům! Naše hliníková okna jsou tou nejlepší investicí do vašeho nového domova!

Vlastnosti Hliníková okna:

 • Tři úrovně tepelné izolace profilů (ST, SI, AERO)
 • Velká hloubka izolátorů a dodatečné izolační prvky
 • Dvojsložkové dokonale izolující a přiléhající těsnění
 • Zasklívací lišty v různém provedení
 • Možnost použití kování se skrytými závěsy
 • Možnost použití rozličných izolačních skel a panelů
 • Možnost okování ve třídách odolnosti proti vloupání až RC3 (WK3)
 • Hliníková okna mají koeficient prostupu tepla až Uw = 0,80 W/m2K
 • Propustnost vzduchu do třídy 4, PN-EN 12207:2001
 • Vodotěsnost do třídy E 1500, PN-EN 12208:2001
 • Odolnost proti zatížení větrem do třídy C5, EN 12211:2001, EN 12210:2001

Představte si, že po probuzení ráno vidíte svůj domov v novém světle. Přesně to mohou udělat za vás hliníková okna. Jsou nejen moderní a esteticky přitažlivá, ale také přinášejí řadu praktických výhod. Ať už stavíte, rekonstruujete, nebo se zabýváte výstavbou na profesionální úrovni, hliníková okna by měla být na vašem radaru.

Proč hliníková okna?

 1. Trvanlivost a odolnost: Hliník je materiál, který odolává různým povětrnostním vlivům a necítí potřebu údržby jako dřevo či plast. To znamená, že vaše okna budou vypadat léta jak nová.

 2. Energetická efektivita: Možná si myslíte, že hliník a tepelná izolace nejdou dohromady, ale opak je pravdou. S moderními technologiemi a správným zasklením mohou hliníková okna nabídnout vynikající energetickou efektivitu.

 3. Bezpečnost: Hliníková okna poskytují výbornou ochranu proti vloupání díky své robustnosti a možnosti integrace bezpečnostních prvků.

 4. Estetika: Štíhlé rámy a velké skleněné plochy nabízejí moderní vzhled a umožňují více světla do vašeho domova. Hliníková okna mohou být navíc vyrobena v široké škále barev a povrchových úprav.

 5. Hodnota pro vaši nemovitost: Investice do hliníkových oken se nejen vyplatí na úsporách za vytápění, ale také zvýší hodnotu vaší nemovitosti.

Ať už jste soukromá osoba, nebo firma zabývající se stavebnictvím, zvažte, zda by pro váš příští projekt nemohla být hliníková okna tou pravou volbou.

Vybírejte hliníková okna z naší široké nabídky:

ALUPROF MB-104

- ideální tam, kde jsou požadavky na maximální úsporu tepla a špičkovou izolaci

ALUPROF MB-86N

- kloubí v sobě požadavek na špičkovou tepelnou izolaci a velice zajímavou cenu

ALUPROF MB-60

- hliníkové okno pro ty zákazníky, kteří preferují ekonomickou variantu s důrazem na kvalitní a pevný výrobek

 Vyzkoušejte a uvidíte rozdíl.

Jestli vás tento příspěvek zaujal a přemýšlíte, jak by hliníková okna mohla obohatit váš domov či projekt, sdílejte tento příspěvek s vašimi přáteli a kolegy. Přidejte se k rostoucímu počtu lidí, kteří objevili přednosti hliníkových oken. Rádi Vám pomůžeme výběru toho nejlepšího pro vaše domovy a projekty!

 

Hliníková okna ALUPROF

Systémy pro výrobu hliníkových oken a dveří, fasád a posuvných systémů od tradiční a jedné z největších společností v EU, firmy ALUPROF patří k nejlepším ve své třídě. Nabídka zahrnuje komplexní řadu od základních, až po pasivní hliníková okna. U všech systémů je dodáváno několik variant provedení. Mohou se při stejné stavební hloubce lišit systémem přerušených tepelných mostů, nebo také různými druhy izolačních vložek. Okna a dveře ze systémů ALUPROF máme certifikovány v české státní zkušebně CSI ve Zlíně.

Hliníková okna ALIPLAST

Belgická firma ALIPLAST, která dodává hliníkové profily na světový trh již od roku 1984, patří k evropským lídrům v tomto oboru. Patří do holdingu Corialis Group, který sdružuje několik výrobců polotovarů pro stavebnictví a výrobu hliníkových oken. Naši nabídku tvoří několik pečlivě vybraných profilových řad od tohoto dodavatele. Zajímavostí je hliníkové okno z profilu Aliplast Steel Look, které věrně imituje provedení idustriálních ocelových oken. Za povšimnutí stojí prémiový profil Genesis 75, který uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky. Naši kompletní nabídku oken Aliplast si můžete prohlédnout níže.

Hliníková okna PONZIO

Firma Ponzio patří k evropským jedničkám mezi výrobci profilů pro hliníková okna, dveře, fasády a systémy zimních zahrad. Portfolio výrobků je velice široké a obsahuje mimo standardní systémy pro okna a dveře také systémy protipožární. Nabídka profilů je velmi ucelená, od základní, přes nízkoenergetickou až po pasivní řadu. Hliníková okna od firmy Ponzio patří k nejkvalitnějším a přitom jsou cenově velmi dostupná. Profily Ponzio jsou variabilní a dají se mezi sebou kombinovat.

Hledáte například dřevohliníková okna?

Dřevohliníková okna jsou opláštěna hliníkovou kapotáží, neboli ALU-clipem a tvoří dokonalý a exkluzivní systém pro dřevěná euro-okna. Tyto výrobky jsou určeny pro ty uživatele, kterým nevyhovuje provedení plastových oken. Základ konstrukce tvoří vždy dřevěné okno, z profilu IV68 nebo IV78. Z exteriérové strany je pomocí speciálních systémových úchytů-klipů upevněn hliníkový kryt, neboli kapotáž. Více informací pro dřevo-hliníková okna najdete zde.

Hliníková okna, rohové řezy a vzorky si můžete prohlédnout na našich prodejnách v městech Brno a Praha, vzorky a barvy také u našich zaměřovacích techniků.

Zpět do kategorie OKNA


Zpět na Hliníková okna