Sekční garážová vrata
Sekční garážová vrata
garazova-vrata-101.jpg_product
garazova-vrata-101.jpg_product
garazova-vrata-101.jpg_product

sekční garážová vrata

Dodáme ruční ovládání nebo elektropohon. Nabídneme širokou škálu prolisů a barev.

Vlastnosti sekční garážová vrata:

 • Ochrana proti sevření prstů
 • Pojistky prasknutí pružiny
 • Po stranách uzavřené vedení znemožňuje vsunutí ruky
 • Lanka skrytá uvnitř vertikálního vedení
 • Pohony Tormatic mají vysokou spolehlivost a dlouhou životnost
 • Propracované detaily a vodicí kladky jsou uloženy na ložiskách
 • Tichý a bezúdržbový provoz
 • Pomalý rozjezd a zastavení vrat šetří mechanické součásti vrat i pohonu
 • Integrovaný bezpečnostní systém a bezpečnostní kód
 • Extra rychlé otevírání vrat

Sekční garážová vrata jsou nejčastěji používaný typ garážových vrat na našem trhu. Jsou složena z jednotlivých sekcí, které pomocí systému pružin zajíždějí na vodících kolejnicích pod strop. Panely – sekce jsou vyrobeny z ocelového plechu a uvnitř jsou vyplněna tepelně izolační pěnou. Sekční garážová vrata TOORS GUArdy jsou vždy vyráběna na míru. Vrata zajíždějí pod strop garáže a jsou ovládána buď manuálně, nebo elektromotorem. Sekční garážová vrata TOORS GUARDY podtrhnou osobitost vašeho domu a proto jejich výběru věnujte náležitou pozornost. Povrchová úprava garážových vrat je individuální záležitost. Vedle standardních barev dodáváme vrata také v celé škále dekorů dřeva, aby bylo možno jejich barevný odstín sladit s případným barevným odstínem oken a dveří. Do sekčních garážových vrat TOORS GUARDY lze integrovat okénka – jednotlivé sekce k prosvětlení garáže. Naše garážová vrat se vyznačují vysokou spolehlivostí, životností a tichým chodem. Vrata jsou certifikována podle evropské normy EN 13241-1.

Naším dodavatelem garážových vrat je firma TOORS s.r.o ,česká firma zabývající se vývojem a výrobou vratové techniky. 

 

garazova-vrata-01garazova-vrata-101

 

 

 

 

 

 

 

 

Sekční vrata se zajíždějí při otevírání pod strop a proto vyžadují jen minimum prostoru nutného pro jejich zabudování. Celý systém je umístěn za stavební otvor, takže vůbec nezužuje světlost vjezdu do garáže. Automatická vrata jsou osazena elektromotory s dálkovým ovládáním. Základní pohon lze rozšířit o různé volitelné příslušenství. Veškeré kovové komponenty vrat TOORS GUARDY jsou upraveny zinkováním. Vratová křídla a lamely jsou vyrobeta v vysoce korozivdorné oceli ( DIN 55928-8, třída odolnosti proti korozi II nebo III). I při těchto úpravách jsou samozřejmě zachovány požadavky na barevnost a design. Úprava materiálu lamel je označována jako Galfan ®. Je to oboustranná úprava plechu slitinou zinku a hliníku, která má odolnost proti korozi dvakrát až třikrát větší než v pouhé žárové zinkování. 

 

 POVRCHOVÁ ÚPRAVA PLÁŠTĚ VRAT  

garazova-vrata-skladba-1

 1. ochranná folie
 2. polyesterová barva
 3. Galfan ®
 4. ocel
 5. Galfan ®
 6. Galfan ®
 7. ocel
 8. Galfan ®
 9. polyesterová barva

 

garazova-vrata-102

 

Panely garážových vrat TOORS GUARDY jsou profilovány na své vnitřní i vnější straně. Takto je dosaženo jejich větší pevnostia také atraktivního vzhledu. Panely jsou dodávány v několika typech (strukturách) povrchu. Barevné provedení vrat lze ideálně sladit s hliníkovými okny i dveřmi, například z řady Ponzio PE 68.

- HLADKÝ - jednoduchý a praktický povrch hodící se k lakování do odstínů barev RAL nebo NSC.

- STUCCO - tento povrch lze přirovnat ke vzhledu pomerančové kůry. STUCCO je tradičním designem panelů a po letech používání vašich garážových vrat jistě oceníte, že zůstává stále moderní.

- WOODGRAIN - nejběžnější typ povrchu na garážových vrat. Imituje strukturu a profilaci dřeva. Je efektní na pohled a například v kombinaci s fólií imintující dřevo, velmi populární. Perfektně vypadá také tradičních RAL barvách (zejména v bílé RAL 9010).

- V-PROFIL - je to nový a moderní design. Spojuje v sobě netradiční a moderní vzhled.

- IMITACE DŘEVA - profil je potažen folií imitující dřevo buď RENOLIT nebo HORNSCHUCH

 

  DETAILY STRUKTURY LAMEL

 struktura-hladky

struktura-stucco

struktura-woodgrain

 struktura-v-profil  struktura-imitace
HLADKÁ STUCCO  WOODGRAIN V-PROFIL  IMITACE DŘEVA 

 

VARIANTY PANELŮ

                              

- PANELY PLUS

- PANELY PREMIUM

- PANELY ROYAL           

garazova-vrata-103

garazova-vrata-104 

 garazova-vrata-105                              

 

Podle vašeho přání vybereme optimální variantu prolisu, povrchové struktury a barevného odstínu. Vrata TOORS GUARDY dodáváme v široké paletě barev ať standardních, či nestandardních dle vašeho výběru. Můžete si vybírat ze vzorníku RAL, NSC, BRITISH STANDARD nebo DB. Firma TOORS CZ má vlastní lakovnu a tím také zcela pod kontrolou proces míchání barev a následného nástřiku. Kvalitu barev garantuje dodavatel, firma PPG Industries, největší výrobce barev na světě. Receptura barvy ke každé zakázce se ukládá do databáze, takže není ani v budoucnu dodat identicky nalakovaný náhradní díl, nebo příslušenství.

Všechny hladké panely (hladká lamela, hladká široká centrální drážka, hladký panel bez drážky) vám můžeme samozřejmě dodat laminovanou fólií RENOLIT nebo HORNSCHUCH. Tyto folie korespondují s foliemi na plastových a hliníkových oknech, což zaručí dokonalé sladění odstínu garážových vrat, oken a dveří.

  

PŘÍKLADY LAKOVÁNÍ LAMEL

lamela-ral-9010

 lamela-ral-9002  lamela-ral-8014  lamela-ral-9014  lamela-ral-9006
 RAL9010  RAL9002 RAL8014  RAL7014  RAL9006 

lamela-ral-9007

lamela-ral-6009

 lamela-ral-5010  lamela-ral-3000

lamela-ral-1021

 RAL9007  RAL6009 RAL5010  RAL3000  RAL1021 

 

ZÁKLADNÍ IMITACE DŘEVA

lamela-zlaty-dub  lamela-orech   lamela-mahagon  lamela-tmavy-dub

lamela-tresen

ZLATÝ DUB  OŘECH  MAHAGON  TMAVÝ DUB TŘEŠEŇ
Zpět na Garážová vrata