Naše firma má vytvořenu kompletní a ucelenou řadu eurooken a špaletových oken. Od standardního euro-okna o stavební hloubce dřevěného rámu 68mm až po pasivní okna a dveře s hloubkou 92mm. Všechna níže specifikovaná eurookna jsou vyráběna na plně automatizovaných linkách podle posledních technologických předpisů a norem a certifikována v české státní zkušebně. Naše eurookna jsou osazena značkovými komponenty firem MACO a GUTMANN. Kombinace značkových komponentů zaručuje kvalitu a velkou užitnou hodnotu našich oken. 

V NAŠÍ NABÍDCE NALEZNETE TŘI ZÁKLADNÍ ŘADY DŘEVĚNÝCH EUROOKEN:

  • EURO IV68 se stavební hloubkou rámu 68 mm (možnost zasklení dvojsklem Ug=1,0 W/m2K nebo trojsklem Ug=0,8 W/m2K)
  • EURO IV78 se stavební hloubkou rámu 78 mm (možnost zasklení dvojsklem Ug=1,0 W/m2K nebo trojsklem Ug=0,6 W/m2K)
  • EURO IV92 se stavební hloubkou rámu 92 mm (zasklení trojsklem Ug=0,5 W/m2K)

Řady dřevěných oken 

Eurookna EKOTERM 68

Eurookna EKOTERM 68 v provedení RETRO

Eurookna TERMOPLUS 78 

Eurookna TERMOPLUS 78 v provedení RETRO

Eurookna SUPERTERM 92

ARTOKNA - vždy o krok před konkurencí

Povrchová úprava našich dřevěných eurookem probíhá vždy ve čtyřech cyklech, přičemž impregnace probíhá ještě před slepením rámu a křídla. Tím je eliminována možnost vzniku degradace a plísně ve spojích okenního rámu a křídla. V současné době nabízíme také systémy dřevěných oken opláštěných hliníkovým ALU clipem, který eliminuje nutnost nátěrů z exterieru a dává dřevěným oknům téměř neomezenou životnost.

Snažíme získat náskok používáním kvalitních a značkových komponentů pro výrobu dřevěných eurooken. V současné době není vše jen o nejnižší ceně, ale o sladění ideálního kompromisu. Není možné nabídnout kvalitní dřevěná okna a dveře za extrémně nízkou cenu a zároveň používat značkové komponenty od předních dodavatelů jako jsou firmy MACO nebo GUTMANN. Stejně tak není možné cenově srovnávat špičková eurookna vyráběná na automatizovaných linkách s povrchovou úpravou z klimatizovaných lakoven, s okny vyráběnými téměř na koleně v malých dílnách. Naši obchodně techničtí poradci vám rádi provedou srovnání s konkurenční nabídkou a vysvětlí výhody, které získáte instalací našich moderních dřevěných eurooken.

Aktuální nabídka dřevěných eurooken