Plastová okna

Plastová okna jsou díky jejich perfektním užitným vlastnostem, jednoduchému tvaru a nadčasovému designu vhodná pro osazení nejen do rodinných domů, ale i komerčních a průmyslových staveb a objektů. Kvalitní a moderní konstrukce rámů a křídel, spolu s pevnými ocelovými výztuhami zaručí kompletnímu výrobku perfetní hodnoty tepelné izolace, izolace proti hluku, ale hlavně přinese snížení nákladů na provoz a vytápení. Většina námi dodávaných plastových oken je také vhodná a certifikovaná pro použití v nízkoenergetických a pasivních domech a stavbách. Díky použitým kvalitním materiálům je životnost našich oken téměř neomezená a pokud se jim budete věnovat minimální péči, odvděčí se vám a také vaší peněžence. Pokud ale požadujete výrobu velkých a extrémně namáhaných prvků, podívejte se také na naše hliníková okna, kde si také určitě vyberete. Nabízíme samozřejmě také komplexní služby jako montáž a údržbu plastových oken i dveří.

Izolační dvojskla či trojskla?

Všechna námi dodávaná plastová okna mají izolační skla osazena distančními rámečky ze skupiny teplých rámečků, tzv. Warm-Edge. Ve některých okenních systémech nabízíme také osazení špičkového kompozitního rámečku SUPERSPACER. Při použití teplého rámečku se snižuje riziko rosení na vnitřní hraně okenního křídla. 

Kvalitní a spolehlivé okenní kování.

Ke komfortu a kvalitě obsluhy nových oken přispívá samozřejmě také značnou měrou typ použitého kování. Na našich oknech najdete kování evropských výrobců kování jsou firmy SIEGENIA, MACO nebo ROTO. Velký důraz klademe také na kvalitu a certifikaci výrobků.

Certifikace a zkoušky.  

Většina našich plastových oken je certifikována v české státní zkušebně TZUS Zlín a tímto je prokázána jejich kvalita a vhodnost pro použití v celé EU.

Produkty:

ŘADA STANDARD

Plastová okna z německých profilů SALAMANDER jsou špičku ve své třídě.

ŘADA STANDARD

Plastová okna z německých profilů GEALAN S8000 IQ patří k prověřené kvalitě.

ŘADA STANDARD

Okna ze 70 mm německých profilů VEKA jsou prověřená klasika bez kompromisů.

ŘADA STANDARD

Nový typ šestikomorových moderních a kvalitních oken za perfektní cenu.

Cenový tip
ŘADA STANDARD PLUS

Sedmikomorová plastová okna z moderních profilů - NOVINKA 2016.

ŘADA PASSIV

Plastová okna GEALAN S9000 jsou perfektní volbou hlavně pro pasivní stavby.

ŘADA PASSIV

Okna pro pasivní a nízkoenergetické stavby s velikou stavební hloubkou 92 mm.

Cenový tip
ŘADA PASSIV

Pasivní plastová okna ze sedmikomorových profilů od německé firmy VEKA.

ŘADA PASSIV

Maximální tuhost a špičková tepelná izolace podpořená izolačními vložkami.