Plastová okna

Plastová okna jsou díky jejich perfektním užitným vlastnostem, jednoduchému tvaru a nadčasovému designu vhodná pro osazení nejen do rodinných domů, ale i komerčních a průmyslových staveb a objektů. Kvalitní a moderní konstrukce rámů a křídel, spolu s pevnými ocelovými výztuhami zaručí kompletnímu výrobku perfetní hodnoty tepelné izolace, izolace proti hluku, ale hlavně přinese snížení nákladů na provoz a vytápení. Většina námi dodávaných plastových oken je také vhodná a certifikovaná pro použití v nízkoenergetických a pasivních domech a stavbách. Díky použitým kvalitním materiálům je životnost našich oken téměř neomezená. 

Úspora energie na prvním místě

Pokud vás čeká výměna oken ve starší zástavbě nebo bytovce, kde nebudete již provádět další zateplení a kde půjde hlavně o zvýšení komfortu bydlení doporučujeme okna z řady STANDARD. Zákazníci s vyššími nároky mohou použít okna z řady STANDARD PLUS. Pro ty, kteří hledají maximální úspory, jsou určeny produkyty z řady PASSIV. Segment nízkoenergetických a pasivních oken je rychle se rozvíjející oblastí otvorových výplní. Hlavní předností oken v řadě PASSIV je velká stavební hloubka rámů a systém tří těsnících rovin. U nejmodernějších systémů je ještě použito dodatkové těsnění v zasklívacím prostoru, eliminující možnost vzniku kondenzátu. V naší nabídce jsou i plastová okna VEKA ALPHALINE 90která mají izolační komory v rámech vyplněny tepelně izolačními vložkami. Nově nabízíme také sedmikomorová okna VEKA SOFTLINE 82 se stavební hloubkou rámů 82mm a systémem středového těsnění.

Ekonomicky výhodná plastová okna

Mohlo by se zdát, že kupředu jde pouze vývoj pasivních systémech. Opak je ale pravdou a také v segmentu ekonomicky výhodných oken z řady STANADARD a STANDARD PLUS máme zákazníkovi co nabídnout. Samozřejmostí je možnost osazení izolačních trojskel nebo komfortních větracích systémů v levnějších oknech. Již v řadě STANDARD PLUS můžeme nabídnout až sedmikomorový systém oken se středovým těsněním. Parametry tohoto výrobku se i přes ekonomickou cenu přibližují standardu pasivních plastových oken. Jedná se o systém EKOSUN 7 (SEVEN). Jde o moderní sedmikomorový profil se středovým těsněním, který je navích vyráběn z moderního PVC v zářivě bílé barvě. Samozřejmě že i v těchto profilových řadách mají své stálé místo osvědčená plastová okna z německých profilů VEKA, SALAMADER A GEALAN.

 

NAŠE NABÍDKA PLASTOVÝCH OKEN

        

         DOPORUČUJEME                              

                  plastová okna IQ8000 klasik   

                           

                         Plastová okna Salamander Streamline 

                         

                   Plastová okna  Veka Softline 70

 

GEALAN S8000 IQ 

                            ŘADA STANDARD


Plastová okna GEALAN IQ 8000 jsou ideální volbou pro každého zákazníka.

 

VÍCE INFORMACÍ 

SALAMANDER SL76

ŘADA STANDARD

 

Plastová okna z německých profilů SALAMANDER se řadí na špičku ve své třídě.

 

VÍCE INFORMACÍ 

VEKA SOFTLINE 70

ŘADA STANDARD


Okna z německých profilů VEKA jsou prověřená klasika bez kompromisů.

 

VÍCE INFORMACÍ 

        

                           

                Plastové okno Ekosun 6

   

  7 KOMOR

             Plastové okno EKOSUN 7

 

                             

                   Plastová okna Gealan S9000 PASSIV

 

EKOSUN 6 (SIX)

ŘADA STANDARD

  

Nová řada moderních šestikomorových oken za perfektní cenu. 

 

VÍCE INFORMACÍ  

EKOSUN 7 (SEVEN)

ŘADA STANDARD PLUS  

 

Sedmikomorová plastová okna ze sněhobílých profilů - NOVINKA PRO ROK 2016.

 

VÍCE INFORMACÍ  

 GEALAN S9000

 ŘADA PASSIV 

 

Plastová okna GEALAN S9000 jsou perfektní volbou nejen pro pasivní stavby.

 

VÍCE INFORMACÍ  

          

                           

                Plastová okna bluevo 92   

 TOP  - 7 KOMOR                   

                  Plastová okna Veka SL 82

IZOLAČNÍ VLOŽKY                   

            plastová okna Veka Alphaline 90 s izolačními vložkami

bluEvolution:92 

ŘADA PASSIV 

 

Okna pro pasivní a nízkoenergetické stavby s velikou stavební hloubkou.

 

VÍCE INFORMACÍ 

VEKA SOFTLINE 82  

ŘADA PASSIV 

 

Plastová okna ze sedmikomorových profilů od největšího německého výrobce, firmy VEKA.

 

VÍCE INFORMACÍ  

VEKA ALPHALINE 90 

ŘADA PASSIV

 

Maximální tuhost a špičková tepelná izolace podpořená vkládanými izolačními vložkami.

 

VÍCE INFORMACÍ  

 

 

Izolační dvojskla či trojskla?

Všechna námi dodávaná plastová okna mají izolační skla osazena distančními rámečky ze skupiny teplých rámečků, tzv. Warm Edge. Ve některých systémech nabízíme také osazení špičkového kompozitního rámečku SUPERSPACER. Při použití teplého rámečku se snižuje riziko rosení na vnitřní hraně plastového okna. Ke komfortu a kvalitě obsluhy nových oken přispívá samozřejmě také značnou měrou typ použitého kování. Na našich oknech najdete kování evropských výrobců kování jsou firmy ROTO nebo MACO. Velký důraz klademe také na kvalitu a certifikaci výrobků. Většina námi dodávaných plastových oken je certifikována v české státní zkušebně TZUS Zlín a tímto je prokázána jejich kvalita a vhodnost pro použití na našem trhu.

                        rámeček swisspacer pro plastová okna

kování activpilot pro okna z plastu 

kvalitní kování pro plastová okna 

kliky pro okna z plastu a dřeva 

         
Rámečky TGI Spacer 

         Detail kování oken

       Detail kování oken

          Detail barvy okeních klik

Vývoj plastových oken

Plastová okna mají za sebou dlouhou cestu vývoje. V padesátých letech minulého století se na západoevropském trhu začala objevovat první takto vyrobená okna Již v roce 1954 se na německém trhu objevila plastová okna od firmy TROCAL. Masivnější produkce a rozšíření do staveb, se ale plastová okna dočkala až v 70. letech minulého století. Na konci šedesátých let se objevila první vícekomorová okna Po celou tuto dobu se také samozřejmě vyvíjelo složení PVC a materiálů, ze kterých se profily extrudují. Samozřejmě se také vyvíjely materiály, které byly používány pro výrobu těsnění. Na přelomu 80 a 90 let se již k výrobě plastových oken začíná používat materiálů a technologií, které jsou velmi podobné těm dnešním. Dochází ale také k vývoji nových systémů se středovým těsněním, zvyšuje se počet komor v rámech i křídlech. Veškerý vývoj v této oblasti směřuje ke zvýšení tuhosti a také ke zvyšování tepelného odporu. Z posledních studií pro trvale udržitelný rozvoj, kde se hodnotí  ekologické bilance, sociální aspekty a ekonomické dopady výroby plastových prvků plyne, že plastová okna lze v současné době již všeobecně označit jako plně ekologický výrobek

Nové trendy 

V posledních letech prošla konstrukce plastových oken velkou řadou technických a konstrukčních změn. V provedení rámů a křídel lze pozorovat nové směry vedoucí ke zlepšení jejich tepelně izolačních vlastností. V minulosti byly do konstrukce rámů a křídel pouze přidávány komory při zachování stejné stavební hloubky. Toto opatření je účinné pouze do určité míry a zvyšování počtu izolačních komor, při standardní stavební hloubce rámu nebo křídla okna není správným řešením. Nové vícekomorové systémy oken a dveří tedy nabízejí nejen zvýšený počet izolačních komor, ale hlavě zvětšenou stavební hloubku rámů. V současné době stavební hloubka rámů těch nejlepších systémů plastových oken a dveří dosahuje hodnoty mezi 82 a 92mm. 


 RYCHLÁ NAVIGACE

  

ÚVODNÍ STRANA

NAŠE REFERENCE

HLINÍKOVÁ OKNA

DŘEVĚNÁ OKNA

ZADAT POPTÁVKU

KONTAKTY