Okna

Okna tvoří základ naší nabídky produktů v oboru výplní stavebních otvorů. Kategorie oken obsahuje ucelený souhrn kvalitních výrobků pro stavbu, nebo rekonstrukci. Pokud nejste rozhodnuti, jaký materiál pro vaše okna zvolíte, nevadí. Veškeré typy oken umíme barevně sladit a také samozřejmě nalézt nejen technologicky, ale také finančně nejpřijatelnější řešení

Okna dotváří a formují vzhled domu nebo novostavby. Spolu s řešením fasády je návrh okenních a dveřních výplní tím zásadním, co ovlivní kompletní design stavby. Pokud nemáte konstrukci a typ oken dán projektem je třeba věnovat jejich výběru maximální pozornost. Prvotní otázkou bývá zpravidla volba materiálu. V naší nabídce naleznete okna plastová, dřevěná (tzv. eurookna), hliníková, ale také moderní a stále více používané kombinace plasto a dřevohliníkových oken.

Pro všechny typy oken samozřejmě nabízíme kompletní sortiment doplňků a příslušenství. Ať jsou to okenní sítě, žaluzie nebo rolety, nebo kompletní nabídka vnitřních a venkovních parapetů. Velmi oblíbené jsou také rolety a exterierové žaluzie. 

Naši obchodně techničtí poradci s vámi rádi prokonzultují možnosti a následně Vám vypracují cenovou nabídku podle zvolených alternativ. Samozřejmostí je také zaměření a konzultace na stavbě před podpisem smlouvy o dílo a zadáním zakázky do výroby. Navíc poskytujeme jako bonus bezplatnou dopravu po celé ČR bez omezení velikosti zakázky.