Součástí oken, je také většinou vnitřní parapet. Při volbě materiálu pro vnitřní parapety vycházíme z několika hlavních požadavků.

  • design a barva parapetu
  • umístění parapetu
  • finanční aspekt

Podle výše uvedeného zvolíme materiál a typ parapetů. S volbou vhodného interiérového parapetu, ale také s metodou správné montáže a umístění vám pomohou naši obchodně techničtí poradci.

Plastové vnitřní parapety

Komůrkové plastové vnitřní parapety v několika variantách povrchové úpravy. Jsou vyráběny z tvrzeného PVC s povrchovou úpravou z odolné folie. Uvnitř parapetu jsou komůrky, které zvyšují jeho tuhost. Boční krytky jsou plastové dodávané v několika barvách. Jsou vhodné pro použití při instalaci plastových oken, ale také jako doplněk dřevěných euro-oken. Především šedé provedení je velmi vhodné pro použití s okny hliníkovými. 

Ceny se dle dekoru parapetu mohou lišit.

Dřevotřískové parapety postforming

Vnitřní parapety typ postforming z vodovzdorné dřevotřísky jsou na povrchu polepeny post-forming folií značky Sprela v mnoha volitelných dekorech. Tyto parapety jsou vzhledem k množství a provedení dekoru vhodné především pro dřevěná okna a eurookna. Samozřejmě je lze také použít i pro jiné typa oken. Parapety jsou díky použitému materiálu velice pevné a odolné. Zakončení parapetů je realizováno bočními plastovými krytkami.

Ceny jsou pro všechny standardní dekory shodné.

Aktuální nabídka parapetů.