Dřevěné vstupní dveře jsou vždy vyráběny na zakázku. Můžete se nechat inspirovat dveřmi, které jsou níže zobrazeny, nebo si navrhnout vlastní tvar dveří a jejich členění. Pokud je to technologicky možné, dveře vyrobíme podle vašeho návrhu. Dřevo je přírodní a tvátný materiál, který je předurčen pro tvobnu krásných a neobvyklých tvarů. Dveře z dřevěných eurohranolů máme rozděleny do čtyř řad.

  • řada EKO
  • řada KLASIK
  • řada MODERN
  • řada ARTE      

Konstrukce dřevěných dveří

U dřevěných vchodových dveří je kladen velký důraz na jejich pevnost a kvalitní tepelnou izolaci. Mezi nejdůležitější komponenty vchodových dveří patří dveřní závěsy a kvalitní tepelně izolační práh, s přerušeným tepelným mostem, Naše dveře jsou osazeny tím nejlepším, co lze nabídnout. Dveřní závěsy 3D Easy od švýcarské  firmy SFS-INTEC jsou plně seřiditelné ve všech rovinách a nabézí maximální možnou povnost a spolehlivost. Tepelně izolační práh s přerušeným tepelným mostem od německé firmy GUTMANN kvalitou a izolačními schopnosti doplňuje precizní provedení celého výrobku a dává nám náskok před konkurencí. Dalším prvkem zvyšujícím konfort a bezpečnost jsou dveřní zámky GU-SECURY Automatic. Svrchní kování je standardně od německé firmy HOPPE, popřípadě, dle vašeho přání. Při konstrukci zasklení používáme výhradně tzv. teplý kompozitní rámeček SWISSPACER. Na přání můžeme dodat veškerý dostupný rámečku SWISSPACER. Samozřejmostí je možnost osazení elektrozámků, panikových zámků a dalšího příslušenství.   

3D DVEŘNÍ ZÁVĚS SFS-INTEC PRO VCHODOVÉ DVEŘE

Konstrukce dveřních závěsů od švýcarské firmy SFS jsou vyvinuty speciálně pro výrobce dřevěných dveří. Dveřní panty SFS patří díky vysoké kvalitě použitých materiálů a konstrukčních řešení ke špičkovým produktům na trhu. Mnoho technických patentů a řešení dveřních pantů pro dřevěné dveře vychází právě od této společnosti. Závěsy SFS používají patentovaný stupňovitý závitový čep. Díky tomu je dosažena vysoká pevnost ukotvení těla pantu v křídle. Umístění tohoto čepu, kdy na každém z dílů pantu je vždy jeden závitový čep, zajišťuje dokonalé rozložení zatížení dveřního pantu váhou dveří.      

DVEŘNÍ ZÁMEK GU-SECURY AUTOMATIC  PRO VCHODOVÉ DVEŘE

Při výrobě našich vstupních dveří používáme dveřní rozvory (zámky) od německé firmy GU, typ SECURY Automatic. Tento zámek má certifikaci VdS ve třídě A. V kombinaci s různými dveřními systémy jsou zkoušeny ve třídě odolnosti RC 2 a RC 3. Po zavření dveří se aktivují dvě automatické střelkové závory s 20 mm vysunutím. Automaticky se uzamknou a zajistí se proti odtlačení. Uzavírací body jsou opatřeny automatickými střelkovými závorami. Rozvoru GU-SECURY Automatic lze doplnit o elektrozámek, popřípadě o systém panikového kování. Díky tomuto zámku budete váš domov komfortně a bezpečně uzamčen.

DVEŘNÍ KLIKY A PŘÍSLUŠENSTVÍ VCHODOVÝCH DVEŘÍ

Na celkovém vzhledu vstupních dveří se samozřejmě podílí také dveřní kování a další doplňky . Kvalitní kliky a doplňky zaručí správnou funkci a bezpečnost dveří. S výběrem vhodné volby klik a doplňků vám rádi poradí naši techničtí poradci, při vypracování cenové nabídky.     

 Aktuální nabídka dřevěných dveří