Garážová vrata

Hledáte bezpečná, kvalitní a spolehlivá vrata pro vaši garáž? Potřebujete dodat a namontovat moderní garážová vrata s dálkovým ovládáním?

Potom jste u nás správně. Umíme vyrobit a dodat garážová vrata na míru a podle vašich požadavků. 

Vrata od nás budou vyrobena z kvalitních komponentů  a díky tomu od nich můžete očekávat dlouhou životnost a bezporuchový chod. Umožňují komfortní, pohodlný a bezpečný provoz.

Naše sekční vrata jsou lehce ovladatelná, panely z kvalitního plechu jsou zatepleny a mechanismy vybaveny moderními bezpečnostními prvky. Důraz je také kladen na širokou nabídku designu panelů a provedení garážových vrat.

Pokud se rozhodnete pro rolovací garážová vrata, není to problém. I v tomto případě můžeme nabídnout kvalitní vrata s hliníkovými zateplenými lamelami a v široké škále barev včetně imitací dřeva.

Z naší nabídky si vybere každý, i sebenáročnější zákazník. Garážová vrata nabízíme v několika variantách a ve mnoha barevných provedeních která umíme sladit s okny, dveřmi a okenními parapety. Vrata vždy dodáváme vyrobená na zakázku podle vašich potřeb, nebo projektu.

Naše vrata slouží pro individuální výstavbu a výměny v rodinných domech. Podle požadavků můžeme dodat různé typy elektropohonů a doplňků. Samozřejmostí je barevné sladění vrat s plastovými nebo hliníkovými okny z vašeho projektu.

Podrobné info k naší široké nabídce garážových vrat vám rádi upřesníme na naší bezplatné lince 800 888 199 nebo na pobočkách v Praze a v Brně.

V naší nabídce najdete tyto typy garážových vrat:

Sekční garážová vrata
sekční garážová vrata
GARÁŽOVÁ VRATA

Pokud hledáte kvalitní sekční garážová vrata, dodáme vám je na ruční ovládání nebo s kvalitním a ...

Rolovací garážová vrata
rolovací garážová vrata
GARÁŽOVÁ VRATA

Navrhneme perfektní rolovací vrata. Osadíme lamely s izolační pěnou a barvu přizpůsobíme vašim ...